Osobní parfémový styling

Osobní parfémový styling - MAISON & TULIPES    Působí vaše vůně jako ochranná clona, do které se zabalíte, nebo vás naopak otvírá novým příležitostem a setkáním? Přijďte to zjistit!

 

Působí vaše vůně jako ochranná clona, do které se zabalíte, nebo vás naopak otvírá novým příležitostem a setkáním? Léčí váš parfém srdce, nebo čistí hlavu?

Přijďte to zjistit a vybrat si za pomoci parfémového stylisty svou osobní vůni podle vašeho zadání. 

 

Co můžete očekávat od parfémového stylingu

1. Postupně si zhluboka přivoníte k šesti vybraným parfémům.
Naše stylistka bude sledovat a komentovat reakci vašeho energetického systému, z níž se dá usoudit, v které oblasti vašeho těla, emocí nebo situací bude konkrétní vůně pracovat nejvíc. Výsledky pak zapíše, vy budete mít k ruce 6 voňavých vzorků na papíře.

2. Necháme chvíli váš energetický systém vydechnout. Vůně jsou opravdu silné a zkoušet jich víc by ani nemělo smysl, rozdíly v působení už pak nejsou tolik vidět.

3. Třemi posledními pokusy pak najdeme tu nejlepší vůni ze šesti vyzkoušených, nebo, pokud se nezadařilo, budeme hledat tři nové vůně.

4. Pokud budete váhat, která z vůní je ta pravá a chcete ji pár dní používat a sžít se s ní, doporučujeme pořídit vzorek.
U nás než koupíte celý flakon, můžete si pořídit 10 ml odstřik do jednoho z plnitelných rozprašovačů.