LINDA MEREDITH - COLLAGEN - nelepivý gel pro zpomalení stárnutí pleti - 50 ml

COLLAGEN GEL - lehký gel s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu pro zpomalení stárnutí pleti
Kód: KPLM COLL50
Výrobce: LINDA MEREDITH
Dostupnost: Připraveno k odeslání
2.590 Kč plus doprava ZDARMA
 
LINDA MEREDITH - COLLAGEN - nelepivý gel pro zpomalení stárnutí pleti - 50 ml

COLLAGEN GEL od Lindy Meredith je lehký nelepivý gel navržený pro použití s ​​preferovaným zvlhčujícím či posilujícím přípravkem. COLLAGEN GEL obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a elastin - tři důležité složky pro udržení mladistvě vypadající pokožky. COLLAGEN GEL se rychle vstřebává a je ideální pro použití během ranních a večerních rituálů péče o pleť.

Kolagen je jednou z nejdůležitějších složek při udržování mladistvé pokožky. Když dosáhneme přibližně 25 let, naše tělo již tak rychle nedoplňuje hladinu kolagenu, jak tomu bylo dříve, takže pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, pro redukci vrásek a dálších známek stárnutí je zásadní hladinu kolagenu v pleti doplňovat, abychom si co nejdéle udrželi pleť plnou, hladkou a pružnou.

 

DŮLEŽITÉ:

COLLAGEN GEL může zhoršit akné, drobná poranění kůže a skvrnky, proto jej nedoporučujeme na tento typ pleti, nebo je nutné se těmto oblastem vyhnout.

DOPORUČENÍ:

KROK 1

Přibližně 2 pumpičky COLLAGEN GELU okamžitě naneste konečky prstů na pleť a rychle rozetřete, včetně očního okolí a víček (mějte při tom zavřené oči).

KROK 2

Není třeba masírovat, protože gel se rychle vstřebává. Pak aplikujte preferovaný krém od Lindy Meredith.

KROK 3

Aplikace COLLAGEN GELU doporučujeme ráno i večer. 

 

Specifikace
Objem 50ml
S tímto zbožím kupují
TIZIANA TERENZI - ORZA - Extrait de Parfum 100 ml TIZIANA TERENZI - ORZA - Extrait de Parfum 100 ml Kód: TTSS ORZ100 květinová ovocná
Unisexový parfém ORZA s květinovou vůní a ovocným aroma. S tímto parfémem je každý…
9.600 Kč
Detail produktu