LINDA MEREDITH - HYDRATING MIST - hydratační mlha - 50ml

HYDRATING MIST podporuje a udržuje přirozenou hladinu vlhkosti v pokožce.
Kód: KPLM HMST50
Výrobce: LINDA MEREDITH
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.090 Kč plus doprava ZDARMA
 
LINDA MEREDITH - HYDRATING MIST - hydratační mlha - 50ml

HYDRATING MIST - Jedinečná a výjimečná hydratační mlha, podporuje a udržuje přirozenou hladinu vlhkosti v pokožce. Tato zvlhčující a hojivá mlha bez alkoholu obsahuje vysokou hladinu kyseliny hyaluronové, které je důležitá pro strukturu kůže, mladistvý vzhled a krásu. Hydratační mlha nabitá silnou a účinnou kombinací éterických olejů, jako je levandule, pelargónie, rozmarýn a tymián, pomáhá vyrovnat a udržovat pH pokožky. Protizánětlivé látky, jako jsou výtažky z prvosenky a borovice, zklidňují suchou nebo podrážděnou pokožku.

 

DŮLEŽITÉ - Hydratační mlha je navržena tak, aby okamžitě nahradila ztrátu vlhkosti po čištění pleti a dokonale připraví pleť pro nanesení krému ráno nebo večer. Je zcela nezbytným produktem v kolekci péče o pleť. Je to  „Klíč k prameni mládí“ - udržujte pokožku mladistvou, šťavnatou, hydratovanou a zklidněnou. Hydratační mlha obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové , což dramaticky zlepšuje kvalitu a strukturu pokožky.

DOPORUČENÍ:

KROK 1

Po očištění pleti jemně vysušte obličej a krk čistým ručníkem. Vezměte produkt a se zavřenýma očima začněte čelem a nastříkejte jednu až dvě pumpičky na obličej a krk. 

KROK 2 

Jakmile je pokryta celá tvář a krk, může být přebytečný produkt jemně zapracován do obličeje pomocí prstů kruhovými pohyby. Produkt se velmi rychle vstřebává do pokožky a zanechává pleť jemnou a hedvábnou.

KROK 3 

Před vrstvením dalšího produktu není nutné čekat, až se hydratační mlha úplně vstřebá do pokožky. Kolagen, zvlhčovače nebo ošetřující krémy, jako je V-Tox, lze aplikovat postupně, aniž by bylo třeba čekat, až se každá vrstva vstřebá.

KROK 4

Tento systém aplikace produktů navrhla Linda Meredith tak, aby při nanášení vrstev jiných produktů v daném rozsahu bylo zapotřebí minimální doby.

Specifikace
Objem 50 ml