LINDA MEREDITH - LM1 - ikonický anti-aging a liftingový krém na obličej - 30ml

LM1 - je vlajkovou lodí značky LM a nabízí jedinečné řešení proti stárnutí s výsledky viditelnými za 30 minut a trvajícími až 8 hodin.
Kód: KPLM LM130
Výrobce: LINDA MEREDITH
Dostupnost: Zboží není na skladě
3.690 Kč plus doprava ZDARMA
 
LINDA MEREDITH - LM1 - ikonický anti-aging a liftingový krém na obličej - 30ml

LM1 je lehký krém s bezolejovou strukturou, který lze také použít jako základ pod jakýkoli jiný krém Linda Meredith. Pleťový krém LM1, pokud se používá jako součást vaší každodenní rutiny péče o pleť, přinese dlouhotrvající vylepšení. 

Vysoce účinné antioxidanty a vitamíny v krému LM1 dělají pružnější a mladistvě vypadající pokožku. Dlouhodobé výsledky jsou viditelné již po 30 dnech používání. 

DŮLEŽITÉ:

Viditelně snižuje známky stárnutí. Zpevňuje pokožku, vyrovnává tón pleti a redukuje jemné linky a vrásky.

Linda Meredith: "Krém LM1 obsahuje více ingrediencí a aktivních látek, než jakýkoli jiný krém na světě. Je to můj hrdina."

 

KROK 1

Všechny produkty, které obsahují vysoké množství aktivních složek, by se měly vždy nejprve nanášet na vyčištěnou pokožku; to dá produktu nejlepší šanci pracovat na optimální úrovni a dosáhnout maximální absorpce.

Takže prvním krokem je vždy důkladné očištění pokožky prostředky LM.

KROK 2 

Naneste jednu nebo dvě pumpičky na konečky prstů a aplikujte produkt na obličej, začněte mezi tváří a čelistí. Toto je vždy první oblast, na kterou by měl být aplikován jakýkoli produkt na obličej.

KROK 3 

Než se produkt úplně vstřebá, rozetřete produkt přes rty a posuňte se nahoru a zakryjte celou tvář až k vlasové linii. Zbytky produktu rozetřete na krku.

KROK 4

LM1 je tak jemný, že ho lze použít na oblast očí (zajistěte, aby do očívšak nevnikl). LM1 byl navržen tak, aby doplňoval LM2 a Net-45 jako preferované denní nebo noční krémy.

Specifikace
Objem 30ml