LINDA MEREDITH - SÉRUM - sérum pro mimořádně silnou regeneraci pleti - 30 ml

SERUM - pro mimořádně silnou regeneraci pleti, zklidnění, hojení a pro zvýšení účinků pleťových krémů.
Kód: KPLM SRM30
Výrobce: LINDA MEREDITH
Dostupnost: Zboží není na skladě
1.590 Kč plus doprava ZDARMA
 
LINDA MEREDITH - SÉRUM - sérum pro mimořádně silnou regeneraci pleti - 30 ml

Sérum je určeno k regeneraci, zklidnění a hojení jakéhokoli poškození tkáně kůže a povrchových vrstev. Včetně jizev, vyrážek a jiných podráždění kůže.

Sérum je nedílnou součástí řady Linda Meredith a lze ji kombinovat s téměř jakýmkoli jiným produktem. 

Sérum pomáhá léčit pleť s akné.

 

DŮLEŽITÉ:

Kosmetický průmysl se zpravidla vyhýbá jakékoli zmínce o slově „olej“ v produktech péče o pleť, protože dříve byly krémy a séra na bázi minerálního oleje, který se často na povrchu pokožky hromadil a to vedlo k zablokování pórů a tvorbě různých vyrážekl.

Sérum od Lindy Meredith je na bázi esenciálních olejů, které způsobily revoluci v péči o pleť. Esenciální oleje mají menší molekulární strukturu a proto jsou úplně absorbovány do pokožky, takže jejich léčivé vlastnosti mohou působit mnohem hlouběji pod povrchovými vrstvami. Sérum Linda Meredith je pečlivě navrženo tak, aby maximálně využilo léčivé síly a účinnosti esenciálních olejů.

 

DOPORUČENÍ:

KROK 1

Do dlaně kápněte 2-3 kapky séra, rozetřete do obou dlaní a pak dlaně přiložte přímo na tvář a lehce stiskněte, aby se sérum přeneslo na obličej.

KROK 2

Nyní pomocí prstů krouživými pohyby vklepávejte Sérum do pokožky. Není nutné vyhýbat se oblasti očí, protože Sérum je velmi jemný olej a pomůže redukovat jemné vrásky v těchto oblastech. Není nutné produkt silně masírovat, protože jeho ultrajemná struktura bude absorbována i lehkými pohyby.

Pro regeneraci pokožky nechejte produkt několik minut působit. Jakýkoli nepatrný zbytek, který zůstane na povrchu, se během noci zcela vstřebá.

Sérum lze přidat k jakémukoli krému:

Vyzkoušejte:

1 - 2 pumpičky krému dejte do své dlaně, přidejte 1 - 2 kapky Séra, rozetřete krém i Sérum mezi dlaněni a poté naneste na obličej, zesílíte tak účinek použitých produktů na pleti.

Pro zralou pleť přidejte 3 - 4 kapky do krému V-Tox pro noční intenzivní péči.

Pro jedinečnou ochranu pleti v zimním obchobí přidejte 2 kapky Séra do krému Amazon. 

 

Specifikace
Objem 30ml
S tímto zbožím kupují
LINDA MEREDITH - V-TOX - liftingový krém na obličej - 30 ml LINDA MEREDITH - V-TOX - liftingový krém na obličej - 30 ml Kód: KP LM VTX30 Anti Aging
V-TOX je nejmodernější krém proti stárnutí pro každodenní péči o pleť. Jde o…
2.390 Kč
Detail produktu