THE MERCHANT OF VENICE - CRAQUELÉ - parfém concentré 100 ml

Unisexový parfém s vůní kůže a dřevitým aroma CRAQUELÉ od THE MERCHANT OF VENICE. Parfém s jedinečnou a všeobjímající vůní.
Kód: TMOV EX CRQ100 Produktové číslo: 679602481182
Dostupnost: Připraveno k odeslání
5.790 Kč plus doprava ZDARMA
(58 Kč/ml)
 
THE MERCHANT OF VENICE - CRAQUELÉ - parfém concentré 100 ml

Parfém CRAQUELÉ v elegantním skleněném flakonu zdobený typickými modrými a zlatými barvami. Craquelè parfém znovu interpretuje nejtradičnější formu designu skla Murano. Šikmé linie jsou inspirovány uměleckým stylem sklářské tradice Murano. Flakon je obohacen zlatými detaily převzatými z bohaté benátské tradice.

Teplé a všeobjímající vůně Středního východu jsou mistrovsky vyjádřeny v této vůni prostřednictvím teplého a dřevitého akordu. Parfém se otevírá kombinací červeného tymiánu a fialkových listů, které dodávají jemnou čerstvost. Šafrán zapálí tóny srdce a v kombinaci s frézií a teplem cedrového dřeva rozzáří a zintenzivní vůni bílého pižma a kůže.

Je to jedinečná a všeobjímající vůně.

 

 

 

Specifikace
Typ vůně dřevitá, kůže
Těžkost lehká
Ingredience cedrové dřevo, fialky, frézie, kůže, oud, šafrán
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
THE MERCHANT OF VENICE -  CRAQUELÉ - parfém concentré 10 ml THE MERCHANT OF VENICE - CRAQUELÉ - parfém concentré 10 ml Kód: TMOV EX CRQ10 kůže dřevitá
Unisexový parfém s vůní kůže a dřevitým aroma CRAQUELÉ od THE MERCHANT OF VENICE.…
780 Kč
Detail produktu
THE MERCHANT OF VENICE -  CRAQUELÉ - parfém concentré 2 ml THE MERCHANT OF VENICE - CRAQUELÉ - parfém concentré 2 ml Kód: TMOV EX CRQ2 kůže dřevitá
Unisexový parfém s vůní kůže a dřevitým aroma CRAQUELÉ od THE MERCHANT OF VENICE.…
135 Kč
Detail produktu