TIZIANA TERENZI - AKRAGAS - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém AKRAGAS s pikantní vůní a slaným aroma od TIZIANA TERENZI. Duch zázraku Girgenti se zhmotňuje v každé kapce slaného a fascinujícího parfému.
Kód: TTC AKR100 Produktové číslo: 8016741842658
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
3.800 Kč plus doprava ZDARMA
(38 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - AKRAGAS - extrakt parfému 100 ml

Vůně AKRAGAS se zrodila ze vzrušující inspirace během dlouhé cesty po Itálii, při hledání vůně soli a jejích nekonečných podob.

Bel Paese je obklopena mořem bohatým na vzácnou sůl a tento prvek vždy podporoval rozvoj civilizací. Sůl se nezískává pouze z mořského odpařování, ale získává se ze slavných solných lomů, na které je Sicílie bohatá. Akragas bylo starověké jméno dnešního Agrigenta, velmi známého města na jihu Sicílie, okouzlujícího svou přírodní krásou a úžasným Údolím chrámů, neocenitelným a velmi obdivovaným dědictvím od dob Magna Graecia, úžasně zachovaným dodnes.

Ve své dlouhé historii Agrigento poznalo vlivy různých populací, od Magna Greca po Kartagince, od Arabů po Normany, spojující všechny kulturní aspekty schopné koexistovat v harmonii a klidu.

Parfém AKRAGAS vypráví o kráse této křižovatky kultur a divů prostřednictvím soli svého nejslavnějšího lomu, ponořeného do středomořské flory a okouzlující krajiny. Parfém se otevírá štiplavým buketem sicilské myrty a středomořských řas, v intenzivním v objetí typických citrusových plodů, kde vyniká především Royal Grapefruit a nezaměnitelná přesvědčivost Neroli. Tato hlava spočívá na srdci silném jako sicilská země, robustní a velkorysé, kde sůl z lomu Agrigento je dominantním a doznívajícím tónem, zdůrazněným atlasským cedrem, silně ochuceným červeným tymiánem a bulharskými pelargoniemi. Celá kreace je založena na silném a aromatickém základu, který díky benzoinu, umocněné pižmem, dokáže odrážet vánek sicilského moře v kontrapunktu k pačuli ze Singapuru a vanilkovým plodům z Madagaskaru.

 

 

Specifikace
Typ vůně pikantní, slaná
Těžkost lehká
Ingredience benzoin, cedrové dřevo, grapefruit, mořské řasy, myrta, neroli, pačuli, pelargonie, sůl, tymián, tymián, vanilka
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - AKRAGAS - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - AKRAGAS - extrakt parfému 10 ml Kód: TTC AKR10 slaná pikantní
Unisexový parfém AKRAGAS s pikantní vůní a slaným aroma od TIZIANA TERENZI. Duch…
640 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - AKRAGAS - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - AKRAGAS - extrakt parfému 2 ml Kód: TTC AKR2
Unisexový parfém AKRAGAS s pikantní vůní a slaným aroma od TIZIANA TERENZI. Duch…
88 Kč
Detail produktu