TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém ALIOTH s orientální vůní a kořenitým aroma. Luxus určený pro ty, kteří dokážou plně ocenit krásu naprosté a neopakovatelné jedinečnosti.
Kód: TTASS ALT100
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
15.000 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 100 ml

Stylistické zkoumání Tiziany a Paola v umělecké parfumerii stále posouvá hranice směrem k obzoru, kterých v alchymii emocí nikdy předtím nebylo dosaženo. Jejich cesta vede k souhvězdí Ursy Major, rozkládá a rozšiřuje olfaktorní pyramidu a vytváří vzrušující nové smyslové vibrace. Výlet plný objevů a přestávek díky vůni nedosažitelných olejů, které zrály více než 50 let v knihovně vůní rodinyTerenzi.

Nejjasnější hvězda Ursy Major, Alioth,  na noční obloze žhne. Tato úžasná hvězda, která se odráží s velkou intenzitou a zářivým světlem v nekonečném vesmíru, inspirovala parfém, který obohacuje kolekci parfémů Tiziana Terenzi.

Složení parfému začíná ladnými náznaky vzácného koření, které se v knihovně Terenzi po celá desetiletí uchovalo. Šafrán ze Sardinie, který je považován za nejchutnější na světě, je vyvážen čerstvostí černého a zeleného pepře a oslazený laskáním kardamomu. Srdcem tohoto zářivého, pulzujícího parfému je esence pomalu a obratně vyzrálá po více než padesát let – absolut z Bulharské růže. Tisíce okvětních lístků této nádherné květiny je potřeba k extrakci jediné kapky tohoto nektaru, který je považován za jednu z nejvíce afrodiziakálních esencí na planetě. Je obklopen smyslnými dozvuky ylang-ylang a je podporován tajemnou mocí cypriolu z Rhodosu. Stejně jako trvání jejích dozvuků na kůži, i jeho opulentní a smyslné srdce leží ve věčném objetí. Vzácný indický oud se mísí s oudem z Kambodži a s vanilkou z Madagaskaru, zdůrazněný šedou ambrou & pižměm zrajícími více než 50 let.

Alioth, parfém, který ztělesňuje znalosti tří generací italských parfumiérů, je vyroben z přírodních surovin, které jsou neocenitelné a jedinečné, protože suroviny v něm obsažené, jsou nedosažitelné.

Luxus určený pro ty, kteří dokážou plně ocenit krásu naprosté a neopakovatelné jedinečnosti.

Specifikace
Typ vůně kořenitá, orientální
Těžkost těžká
Ingredience ambra, cypriol, kardamom, oud, pačuli, pižmo, růže, ylang ylang, zelený pepř, černý pepř, šafrán
Objem 100ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 10 ml Kód: TTASS ALT10 pikantní orientální
Unisexový parfém ALIOTH s orientální vůní a kořenitým aroma. Luxus určený pro ty,…
1.980 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 2 ml Kód: TTASS ALT2 pikantní orientální
Unisexový parfém ALIOTH s orientální vůní a kořenitým aroma. Luxus určený pro ty,…
356 Kč
Detail produktu