TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém ALIOTH s orientální vůní a kořenitým aroma. Luxus určený pro ty, kteří dokážou plně ocenit krásu naprosté a neopakovatelné jedinečnosti.
Kód: TTASS ALT100
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva:
30 %
Cena před slevou: 21.000 Kč
Ušetříte: 6.300 Kč
14.700 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 100 ml

Stylistické zkoumání Tiziany a Paola v umělecké parfumerii stále posouvá hranice směrem k obzoru, kterých v alchymii emocí nikdy předtím nebylo dosaženo. Jejich cesta vede k souhvězdí Ursy Major, rozkládá a rozšiřuje olfaktorní pyramidu a vytváří vzrušující nové smyslové vibrace. Výlet plný objevů a přestávek díky vůni nedosažitelných olejů, které zrály více než 50 let v knihovně vůní rodinyTerenzi.

Nejjasnější hvězda Ursy Major, Alioth,  na noční obloze žhne. Tato úžasná hvězda, která se odráží s velkou intenzitou a zářivým světlem v nekonečném vesmíru, inspirovala parfém, který obohacuje kolekci parfémů Tiziana Terenzi.

Složení parfému začíná ladnými náznaky vzácného koření, které se v knihovně Terenzi po celá desetiletí uchovalo. Šafrán ze Sardinie, který je považován za nejchutnější na světě, je vyvážen čerstvostí černého a zeleného pepře a oslazený laskáním kardamomu. Srdcem tohoto zářivého, pulzujícího parfému je esence pomalu a obratně vyzrálá po více než padesát let – absolut z Bulharské růže. Tisíce okvětních lístků této nádherné květiny je potřeba k extrakci jediné kapky tohoto nektaru, který je považován za jednu z nejvíce afrodiziakálních esencí na planetě. Je obklopen smyslnými dozvuky ylang-ylang a je podporován tajemnou mocí cypriolu z Rhodosu. Stejně jako trvání jejích dozvuků na kůži, i jeho opulentní a smyslné srdce leží ve věčném objetí. Vzácný indický oud se mísí s oudem z Kambodži a s vanilkou z Madagaskaru, zdůrazněný šedou ambrou & pižměm zrajícími více než 50 let.

Alioth, parfém, který ztělesňuje znalosti tří generací italských parfumiérů, je vyroben z přírodních surovin, které jsou neocenitelné a jedinečné, protože suroviny v něm obsažené, jsou nedosažitelné.

Luxus určený pro ty, kteří dokážou plně ocenit krásu naprosté a neopakovatelné jedinečnosti.

Specifikace
Typ vůně kořenitá, orientální
Těžkost těžká
Podíl vonných esencí až 40% vonných esencí
Orientační doba trvání vůně / hoření svíčky 24 hodin
Objem 100ml
Ingredience ambra, cypriol, kardamom, oud, pačuli, pižmo, růže, ylang ylang, zelený pepř, černý pepř, šafrán
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 10 ml Kód: TTASS ALT10 pikantní orientální
Unisexový parfém ALIOTH s orientální vůní a kořenitým aroma. Luxus určený pro ty,…
1.980 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - ALIOTH - extrakt parfému 2 ml Kód: TTASS ALT2 pikantní orientální
Unisexový parfém ALIOTH s orientální vůní a kořenitým aroma. Luxus určený pro ty,…
356 Kč
Detail produktu