květinová ovocná TIZIANA TERENZI - ATLANTIDE - Extrait de Parfum 2 ml
[+] zvětšit

TIZIANA TERENZI - ATLANTIDE - Extrait de Parfum 2 ml

Unisexový parfém ATLANTIDE s květinovou vůní a ovocným aroma od TIZIANA TERENZI. Smyslný zážitek, který předchází radosti ze sladkého opuštění nejtajemnějšího a nejsilnějšího tělesného potěšení - potěšení našich myslí.
Kód: TTSS ATL2
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
330 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - ATLANTIDE - Extrait de Parfum 2 ml

Atlantida je legendární a tajemný ostrov, jehož mýtus poprvé zmínil Platón v dílech Timaeus (17-27) a Critias ve čtvrtém století před naším letopočtem.
Podle Platónovy zprávy ležela Atlantida „za Herkulovými sloupy“ a byla potopena pod vlnami za jediný den a noc Poseidonem.
Po mnoho staletí tato legenda živila lidskou představivost a představovala všechno ztracené, úžasné i záhadné.

Ale pro nás představuje objev Atlantidy také nejdelší fascinující cestu, kterou může člověk podniknout, cestu do nejhlubších hlubin svého nitra.
Ponořte se co nejvíce do iracionální části našeho bytí, které si neuvědomujeme, na místo, kde se parfémy vyjadřují svým vlastním magickým jazykem.
Objevení a přijetí našeho vnitřního Já je výzva, které bychom měli čelit ve zralosti, když máme odvahu ponořit se do nových zkušeností a nebojácně naslouchat hlasu z našeho vnitřního světa, setkat se s temnotou v nás, ale také se světlem.
Nebojte se poslouchat uhrančivou píseň sirén. Podle Cicera je v homérském eposu jejich píseň příslibem poznání. Odyssea ve skutečnosti nepřitahovala krása jejich písně, ale nenasytná touha učit se.
Ponořte se do slané vody, poslouchejte svou pokožku a nechte se vést čichem. Najdete způsob, jak se dostat do kontaktu s neznámými hloubkami svého nitra, pokud máte odvahu to pustit.


„Udělejte z bezvědomí vědomí, jinak bude bezvědomí vést váš život a vy jej budete nazývat osudem“ (Carl Gustav Jung).

 

Vůně Atlantide se otevírá třpytivými a přesvědčivými tóny. Nádherným kalábrijským bergamotem, kterému se také říká zelené zlato, a od samého začátku mu dodává silnou italskou identitu. Bergamot je doprovázen a obohacen intenzivní a elegantní vůní staré růže a jemně a sladce doplněn mučenkou. Srdce se zahřívá do sofistikovaného svádění, protože znepokojivá vůně narcisu zvyšuje nezaměnitelnou, hypnotickou vůni „květu hříchu“ i s jejími opojnými tělesnými následky, a tou je tuberóza. Během renesance bylo mladým dívkám zakázáno cítit vůni tuberózy ze strachu, že by „upadly v pokušení“. Podobný zákaz platil také v Indii, kde její název KiRani znamená „noční nápadník“. Květina vyzařuje svou vůni po západu slunce a věřilo se, že její vůně způsobí, že mladé dívky upadnou do sentimentálního zapomnění, ze kterého nebude úniku.

Tato nádherná tuberóza, královna luk, je nejkrásnější, s jakou jsme se za mnoho let práce setkali. „Zdá se, že její vůně, jako údery srdce, vzbuzuje magnetickou horlivost letargické lásky.“ (Mark André Raffalovic)

Teplé a na slunce bohaté plody doprovázejí toto vědomé vertigo smyslů podporované a harmonizované bohatým základem pižma v kombinaci s jemnou silou ambry a hřejivou sladkostí benzoinu.

Mořská hvězdice, vyrobená starobylou zlatnickou metodou granulace, se drží falkonu, do níž jsme tuto nádhernou vůni vložili. Při hlazení poskytuje hmatové potěšení konečkům našich prstů, které zdoláme pouze ponořením do slané vody.

Smyslný zážitek, který předchází radosti ze sladkého opuštění nejtajemnějšího a nejsilnějšího tělesného potěšení – potěšení našich myslí.

 

Chcete vyzkoušet některý z našich parfémů? Tento parfém může být součástí vaší kolekce parfémů k otestování.

Jeden tester parfému o objemu 2ml.

Specifikace
Typ vůně květinová, ovocná
Těžkost lehká
Ingredience ambra, benzoin, bergamot, cassis, iris, marakuja, pižmo, pomerančový květ, růže, tuberóza, červené bobule
Objem 2 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - ATLANTIDE - Extrait de Parfum 100 ml TIZIANA TERENZI - ATLANTIDE - Extrait de Parfum 100 ml Kód: TTSS ATL100 květinová ovocná
Unisexový parfém ATLANTIDE s květinovou vůní a ovocným aroma od TIZIANA TERENZI.…
13.300 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - ATLANTIDE - Extrait de Parfum 10 ml TIZIANA TERENZI - ATLANTIDE - Extrait de Parfum 10 ml Kód: TTSS ATL10 květinová ovocná
Unisexový parfém ATLANTIDE s květinovou vůní a ovocným aroma od TIZIANA TERENZI.…
1.650 Kč
Detail produktu
S tímto zbožím kupují
TIZIANA TERENZI - BOREA - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - BOREA - extrakt parfému 2 ml Kód: TTC BOR2 květinová chyprová
Unisexový parfém parfém BOREA s vůní chypré a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI ,…
88 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - TABIT - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - TABIT - extrakt parfému 2 ml Kód: TTG TBT2 dřevitá květinová
Unisexový parfém CAS s květinovou vůní a dřevitým aroma od TIZIANA TERENZI. Vůně…
198 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - LINCE  - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - LINCE - extrakt parfému 2 ml Kód: TTL LIN2 orientální pudrová
Unisexový parfém LINCE s orientální vůní a pudrovým aroma. Kapka tekutého svádění…
124 Kč
Detail produktu
THE MERCHANT OF VENICE - ANDALUSIAN SOUL - parfém 2 ml THE MERCHANT OF VENICE - ANDALUSIAN SOUL - parfém 2 ml Kód: TMOV MC ANS2 orientální vanilková
Dámský parfém orientální vůní a vanilkovým aroma ANDALUSIAN SOUUL od THE MERCHANT OF…
69 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 2 ml TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 2 ml Kód: TTSS POG2 květinová chyprová
Unisexový parfém POGGIA s chyprovou vůní a květinovým aroma. Poggia ztělesňuje ducha…
238 Kč
Detail produktu