dřevitá ovocná TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 10 ml
[+] zvětšit

TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 10 ml

Unisexový parfém BIANCO PURO s ovocnou vůní a dřevitým aroma. Svět parfémů nikdy nebude jako předtím, jakmile jednou zažijete aroma tohoto vzácného a exkluzivního parfému. Vůně, která definuje vůni bílé!
Kód: TTL BP10
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
920 Kč plus doprava ZDARMA
(9 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 10 ml

Parfém Bianco Puro se rodí z kouzelného místa, hluboce spojeného se starodávnými tradicemi Bel Paese a jeho nádherným pobřežím. Tropea je jednou z nejkrásnějších italských destinací, která se tyčí nad bílou skálou. Během plavby se svým dědečkem Guglielmem a otcem Evelinem se děti Tiziana a Paolo ocitly v srdci souostroví Liparských ostrovů v jižním Středomoří, které je známé především díky slavné sopce Stromboli.

V té době byli poprvé svědky kouzla tohoto pobřeží, které bylo ve starověku pojmenováno „pobřeží bohů“ pro jeho božskou a hypnotickou krásu a pro čistě intenzivní bílou barvu v každém místě, přesně Bianco Puro. Kolem nočního ohně na pláži osvětleného bílým měsícem se fascinující krása Tropea plně odhaluje. Daleko se v tiché noci ozývá mumlání sopky Stromboli.

Právě se stejnou tajemnou a surrealistickou atmosférou se parfém Puro Bianco těm, kteří dokážou pochopit jeho sílu.

Vůně začíná neobvykle silným citrusovým buketem. Od prvního okamžiku můžete vnímat intenzivní vůni vzácných citrusů z jižní Itálie, především pomeranč a jedinečný bergamot z Kalábrie, objímající vůni citronu ze Sorrenta. Tato energizující a jiskřivá hlava leží na bohatém a hypnotickém lůžku z drahých koření a exotického ovoce, kde se ozývají příjemné „tóny“ hřebíčku a šafránu, které zvýrazňue italská levandule a karamel v kombinaci s neobvyklým oranžovým mangem. Základ parfému se dotýká srdce neodolatelnou silou a stává se současně srdcem i duší parfému. Synchronně se zde odráží složitá symfonie prestižních a vzácných dřevin, červeného pačuli a hnědého santalu z daleké Indie v kombinaci s tahitským vetiverem. Tato vzácná dřeva objímají nejvzácnější Black Oud z Kambodže. Originální symfonie těchto dřev, schopná sama podporovat celou pyramidu díky své síle a prestiži, je umocněna královskou silou myrhy a oslazena vanilkovým luskem, kterou posiluje měkká síla pižma.

Svět parfémů nikdy nebude jako předtím, jakmile jednou zažijete aroma tohoto vzácného a exkluzivního parfému. Vůně, která definuje vůni bílé!

 

Střídáte rádi parfémy nebo používáte různé parfémy k různým příležitostem nebo si vytváříte své sbírky parfémů?

Nabízíme vám opakovaně plnitelné flakony o objemu 10ml. Pokud parfém spotřebujete, můžete nám jej poslat a my vám ho znova naplníme, stejným, nebo jiným parfémem.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

Specifikace
Typ vůně květinová, ovocná
Těžkost lehká
Podíl vonných esencí až 40%
Orientační doba trvání vůně / hoření svíčky 24 hodin
Objem 10 ml
Ingredience bergamot, citron, hřebíček, karamel, levandule, mandarinka, mango, oud, pačuli, pižmo, santalové dřevo, vanilka, vetiver, šafrán
Hmotnost myrha
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 100 ml Kód: TTL BP100 květinová ovocná
Unisexový parfém BIANCO PURO s ovocnou vůní a dřevitým aroma. Svět parfémů nikdy nebude…
8.200 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému  2 ml TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 2 ml Kód: TTL BP2 dřevitá ovocná
Unisexový parfém BIANCO PURO s ovocnou vůní a dřevitým aroma. Svět parfémů nikdy nebude…
144 Kč
Detail produktu