TIZIANA TERENZI - BURDÉL - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém BURDÉL s dřevitou vůní a pikantním aroma od TIZIANA TERENZI. Parfém pro ty, kteří vědí, že jejich síla je v tom jak snít.
Kód: TTA BUR100 Produktové číslo: 8016741732638
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
7.300 Kč plus doprava ZDARMA
(73 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - BURDÉL - extrakt parfému 100 ml

Burdél je typické slovo v nářečí města Cattolica, které znamená "kluci" a "holky", bytostí plných života a radosti v srdci. Toho bezstarostného mládí hledajícího štěstí, jako jsme my všichni po celý život!

Film s jednotným nářečním názvem Amarcord (Pamatuji si) je o těchto mladých lidech z Romagna, kteří jsou bezstarostní a zvědaví objevovat život na kolísavé cestě mezi snem a realitou v jednom z nejsložitějších a nejkomplikovanějších historických období Itálie. Mezi oscarovými filmy skvělého režiséra Federica Felliniho je Amarcord zdaleka tím, který nejlépe popisuje zemi, kde se Paolo a Tiziana narodili, vyrůstali a dýchali vzduch Terenzi Dolce Vita.

Sladký a snový duch, který vždy charakterizoval osobní i profesní cesty dvou nerozlučných sourozenců. Amarcord, slovo z regionální lidové řeči, které bylo nyní převzato do oficiálního italského slovníku, je výrazem nostalgické vzpomínky a evokací minulosti. Zní se vší poetickou esencí, která se nachází v každé kreaci Terenziho.

Poetické emoce, které se odrážejí v tónech PARFÉMU BURDÉL, vyvolávají jedinečné pocity, které dokážou učinit každý okamžik kouzelným. Vzpomínky se mísí se sny a někdy krása skutečného okamžiku daleko přesahuje krásu jakéhokoli imaginárního zázraku, protože realita se stává okouzlením. To je síla těch, kteří vědí, jak snít, a přitom zůstat pevně zakořeněni, jako sourozenci Terenzi, ve své milované zemi.

Parfém BURDÉL se otevírá nebývalým buketem s jemnými, kolísavými ozvěnami exotického koření. Syrský kmín a guatemalský kardamom jsou oslazeny vzácnou a starodávnou esencí řeckého květu cistus a šuměním královského bergamotu z Kalábrie. Srdce vůně je podbarveno kaleidoskopem bizarních barev, které zahalují tvorbu mlhavého a hlubokého tajemství. Extravagantní harmonie vzácných dřevin a balzámů, jako je indický balzám gurjum objatý silou cypriolu a silou brazilského guajakového dřeva, jsou nečekaně zjemněny sladkou a svůdnou vůní konvalinky. Základ této kreace tvoří silné vůně, které však zůstávají rafinované a elegantní, díky mistrovskému smíchání pižma s madagaskarskou vanilkou a vzácnou ambrou z knihovny Terenzi. Celek je kompenzován energickou silou vzácného a vzácného buaya oudh z Laosu (také známého jako White Oudh) a indonéského santalového dřeva.

Parfém Burdèl ztělesňuje veškeré zamlžené a tlumené tajemství doby minulé. Kapka esence, která Tě unese na cestu, pozastavenou mezi snem a realitou, do těch nejtypičtějších destinací. Nechej se ukolébat těmito tóny rafinované svůdnosti a okouzlení.

 

Flakón parfému je uložen v dárkové kazetě z černé kůže a při jejím otevření ozáří zlatý emblém na víčku parfému teplým jantarovým světlem. 

 

Specifikace
Typ vůně dřevitá, pikantní
Těžkost lehká
Ingredience ambra, bergamot, cistus, guaiakové křevo, gurjum balzám, kardamom, kmín, konvalinka, pižmo, santalové dřevo, šáchor
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - BURDÉL - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - BURDÉL - extrakt parfému 2 ml Kód: TTA BUR2 pikantní dřevitá
Unisexový parfém BURDÉL s dřevitou vůní a pikantním aroma od TIZIANA TERENZI. Parfém…
184 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - BURDÉL - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - BURDÉL - extrakt parfému 10 ml Kód: TTA BUR10 dřevitá pudrová
Unisexový parfém BURDÉL s dřevitou vůní a pikantním aroma od TIZIANA TERENZI. Parfém…
1.120 Kč
Detail produktu