TIZIANA TERENZI - CUBIA - Extrait Parfum 100 ml

Unisexový parfém CUBIA s citusovo - aromatickou vůní. Vůně Cubia vás obklopí aurou sladké ochrany.
Kód: TTSS CUB100 Produktové číslo: 8016741492600
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
9.600 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - CUBIA - Extrait Parfum 100 ml

V námořním žargonu označují „cubia eyes“ otvor umístěný v oblasti přídě lodi, kterým prochází jak kotevní řetěz, tak kotevní šňůry. Cubie existuje již od starověku, používají ji Římané na „trabaccolo“, malé plachetnici sloužící k přepravě lidí i k rybolovu na severu Jaderského moře. Malováním soustředných kruhů kolem otvorů, kudy procházely kotevní řetězy, Cubie připomínala tvar oka. Tyto oči byly na přídi lodi, protože se věřilo, že mohou vést loď správnými cestami a vyhýbat se nástrahám a nebezpečím. Toto se traduje v průběhu času až do současnosti.

Abychom si připomněli a oslavili tyto starodávné námořní tradice v našem rodném městě Cattolica, které je u moře, staly se oči Cubia znakem města. Cubia je apotropaický symbol štěstí, ochrany před zlem a ochrany lodi, který námořníkům přináší štěstí a prosperitu.

Parfém Cubia, inspirovaný starodávným mořským talismanem pro štěstí, ztělesňuje magickou sílu štěstí. Vdechování jeho vůně vede k bohatému pocitu štěstí, jako by uvolnil, jemnou sílu neviditelné dlaně, která nás chrání a rozmazluje.

Vůně se otevírá citrusovým buketem, kde ozvěny citronu ze Sorrenta a kalábrijského bergamotu obklopuje brazilský pomeranč. Tato perlivá hlava spočívá na sladké vůni broskví Romagna, které kontrastuje s vůní černého rybízu. Sladká a bohatá kompozice je založena na vzácných dřevinách. Renomovaný Cedar atlaský ze severní Afriky je svázán svůdnou silou indonéského pačuli a indického santalového dřeva.

 

Vůně Cubia vás obklopí aurou sladké ochrany.

Nádherná dárková kazeta pro parfém je vyrobena ze zlaté kůže.

Specifikace
Ingredience bergamot, broskev, cassis, cedrové dřevo, citron, pačuli, pomeranč, santalové dřevo
Objem 100 ml
Těžkost lehká
Typ vůně aromatická, citrusová
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - CUBIA - Extrait Parfum 2 ml TIZIANA TERENZI - CUBIA - Extrait Parfum 2 ml Kód: TTSS CUB2 aromatická citrusová
Unisexový parfém CUBIA s citusovo - aromatickou vůní. Vůně Cubia vás obklopí aurou…
238 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - CUBIA - Extrait Parfum 10 ml TIZIANA TERENZI - CUBIA - Extrait Parfum 10 ml Kód: TTSS CUB10 aromatická citrusová
Unisexový parfém CUBIA s citusovo - aromatickou vůní. Vůně Cubia vás obklopí aurou…
1.390 Kč
Detail produktu