orientální citrusová TIZIANA TERENZI - DRACONIS - extrakt parfému 10 ml
[+] zvětšit

TIZIANA TERENZI - DRACONIS - extrakt parfému 10 ml

Unisexový parfém DRACONIS s orientální vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI. Záhadná hluboká vůně, která chce být objevena a pochopena.
Kód: TTG DRC10
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.190 Kč plus doprava ZDARMA
(12 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - DRACONIS - extrakt parfému 10 ml

Draconis, nejslavnější hvězda v souhvězdí Draka, je vzrušujícím tajemstvím pro vědce z celého světa, kteří vždy přemýšleli, zda může skrývat mimozemský život, který hledají. Hvězda tak magická a tajemná jako vůně, kterou inspirovala.

Parfém Draconis je další hvězdou v kolekcích Tiziana Terenzi a zkoumá nekonečné zázraky mnoha možných kombinací jejích vzácných přírodních esencí.

Opojná rovnováha mezi kontrastními vůněmi, které se otevírají vzrušujícími, svěžími tóny silného kalabrijského bergamotu a vzácného sicilského grapefruitu zvýrazněného citronem z Matery a neroli z Basilicaty. Tento citrusový top se spojí s mimořádnou intenzitou s kořením s tóny alpského jalovce, černého pepře spolu se zeleným pepřem, a s jemným bohatstvím pelargonie Bourbon. Základem tohoto eklektického parfému, který se mění v tónu s úžasnou intenzitou a rychlostí, je základ skládající se ze vzácného a vysoce cenného kadidla, doprovázeného madagaskarským vetiverem a srílanskou červenou pačuli, která je zase zdůrazněna afrodiziakální energií ambry a slavného pižma z knihovny Terenzi.

Draconis je záhadná hluboká vůně, která vyžaduje, aby byla objevena a pochopena.

Pouze člověk, který je ochoten věnovat čas k pochopení této vůně uspěje, protože - stejně jako hvězda, kterou představuje - všem neodhalí svá tajemství a svět zázraků, který ztělesňuje. Někdy zůstane skrytý před všemi, ale jen pár vybraných pochopí jeho krásu v plném rozsahu.

 

Střídáte rádi parfémy nebo používáte různé parfémy k různým příležitostem nebo si vytváříte své sbírky parfémů?

Nabízíme vám opakovaně plnitelné flakony o objemu 10ml. Pokud parfém spotřebujete, můžete nám jej poslat a my vám ho znova naplníme, stejným, nebo jiným parfémem.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

Specifikace
Typ vůně citrusová, orientální
Těžkost lehká
Ingredience ambra, bergamot, citron, grapefruit, jalovec, kadidlo, kadidlo, neroli, pačuli, pelargónie, pižmo, vetiver, zelený pepř, černý pepř
Objem 10 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - DRACONIS - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - DRACONIS - extrakt parfému 100 ml Kód: TTG DRC100 orientální citrusová
Unisexový parfém DRACONIS s orientální vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI.…
7.500 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - DRACONIS - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - DRACONIS - extrakt parfému 2 ml Kód: TTG DRC2 orientální citrusová
Unisexový parfém DRACONIS s orientální vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI.…
198 Kč
Detail produktu