TIZIANA TERENZI - IL PIACERE - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém IL PIACERE s květinovou vůní a pikantním aroma od TIZIANA TERENZI, pro všechny, kteří chtějí udělat ze svého života umělecké dílo.
Kód: TTA PIA100 Produktové číslo: 8016741032684
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
7.300 Kč plus doprava ZDARMA
(73 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - IL PIACERE - extrakt parfému 100 ml

IL PIACERE je považováno za největší dílo básníka Gabriela D'Annunzia. Vypráví příběh Andrea Sperelliho, bohatého a aristokratického milovníka umění ve všech jeho aspektech, který má sklon k radostem každodenního života, a  s přesvědčením, že "Člověk musí udělat ze svého života umělecké dílo." Básník v tomto díle rozbíjí konvenční formy tehdejší doby, stejně jako tato vůně, která oslavuje potěšení ve všech svých aspektech, aniž by při plnění velkého estetického hledání ztratila pozornost na krásu.

Rafinovaná svůdnost bulharské růže se snoubí se svěží vitalitou bergamotu z Calábrie a odvážnějšími zelenými tóny alpského pelyňku a středomořského hedychia (motýlovec), které se spojují s hřejivou silou šafránu z Iránu a sladkostí broskve romagna... Samotné vrchní tóny vytvářejí smyslnou melodii, která jemně ustupuje naivitě bílých květin, jako je jasmín sambac. fialka od jezera Galrda, konvalinka, až po čistotu sicilského pomerančového květu s tóny macešky a čínské pivoňky, svůdně spočívající na kolumbijském guajakovém dřevě. V duchu „Nenapodobitelného života“, oslavujícího úžasnou jedinečnost lidí, kteří žijí podle svého pravého Já, je parfém IL PIACERE doplněn bohatstvím šedé ambry a thailandského ylang ylang v kombinaci s uklidňující přívětivou madagaskarskou vanilkou a vzácným australským santalovým dřevem.

 „Vždy pamatujte na odvahu“ je Básníkova výzva k překonání všech společenských konvencí a odvahy být svobodný.

Rafinovaný a svůdný parfém IL PIACERE oslavuje v celé nádheře všechny ty, kteří vědí, jak žít mimo dobro a zlo tím, že usilují o plné vyjádření sebe sama, aby: „Hořeli a nikdy se nespálili“.

Flakón parfému je uložen v dárkové kazetě z černé kůže a při jejím otevření ozáří zlatý emblém na víčku parfému teplým jantarovým světlem. 

 

 

Specifikace
Typ vůně květinová, pikantní
Těžkost lehká
Ingredience ambra, bergamot, broskev, fialka, guajakové dřevo, hedychia, jasmín, konvalinka, pelyněk, pivoňka, pižmo, pomerančový květ, růže, santalové dřevo, vanilka, šafrán
Objem 100 ml