dřevitá citrusová TIZIANA TERENZI - LEO - extrakt parfému 10 ml
[+] zvětšit

TIZIANA TERENZI - LEO - extrakt parfému 10 ml

Unisexový parfém LEO s dřevitou vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI. Uhrančivé svádění, schopné podmanit si srdce a duše svou jemnou a nestoudnou přirozenou přesvědčivostí.
Kód: TTL LEO10
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
820 Kč plus doprava ZDARMA
(8 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - LEO - extrakt parfému 10 ml

Lev je souhvězdí s nezaměnitelnou podobou, vrženou do nebeské klenby, která nám dodává sílu a eleganci. To potvrzuje i astrologie, která říká, že osobnost Lva je obecně obdařena velkou důvěrou a optimismem, bezúhonností, poctivostí a loajalitou; Lev je nadaný přirozeným vůdcovským talentem, vyznačuje se velkorysostí a otcovským instinktem ochrany, ale také častým napomínámím a velením. Sklon k přehánění ve všech oblastech je také zřejmou charakteristikou Lva, díky kterému se v kombinaci s jeho přirozenými dramatickými vlastnostmi hodí na výsluní. Perfekcionista a estét, který se neustále snaží zdokonalovat, projevuje velkou disciplínu a obětavého ducha. S velkou vášní a ohnivým temperamentem prožívá Leo každý zážitek na maximum, vkládá do něj své srdce a duši. 

Parfém LEO je oslava charakteristických rysů Lva, je inspirována osobností Paola, který se narodil v tomto znamení a který reprezentuje jeho silné i slabé stránky.

Parfém se otevírá elegantním a fascinujícím buketem, kde se citrusové plody vynořují se vzrušující nádherou, díky rezonanci brazilského pomeranče s jihoafrickým kumquatem, v objetí bergamotu z Kalábrie a sicilské mandarinky. Srdce parfému se stává hlubokým a smyslným díky hypnotickým vůním indického jasmínu Sambac a vzácné bulharské růže, zjemněných svěžestí lístků fialky a elegancí italské magnólie, poháněné erotickým a tajemným voláním mocných - ambrou smíchanou s etiopskou myrhou. Základ má silné a hrdé základy, které odrážejí charakter člověka narozeného ve znamení Lva, kde síla italského dubu, libanonského cedru a australského santalového dřeva kontrastují s afrodiziakálním půvabem pižma, vybroušenou nezaměnitelnou aromatickou přitažlivostí siamského benzoinu, obklopeného uklidňující gurmánskou sladkostí amazonských tonka bobů.

Leo představuje nadčasovou eleganci, bez omezení; to uhrančivé svádění, schopné podmanit si srdce a duše svou jemnou a nestoudnou přirozenou přesvědčivostí. Je to vůně na vlnách stylu, který se vymyká trendům, s nádechem zdravé, impertinentní pošetilosti, protože jak Paolo vždy rád říká, v hloubi srdce jsme všichni tak trochu „zlobiví“.

 

Střídáte rádi parfémy nebo používáte různé parfémy k různým příležitostem nebo si vytváříte své sbírky parfémů?

Nabízíme vám opakovaně plnitelné flakony o objemu 10ml. Pokud parfém spotřebujete, můžete nám jej poslat a my vám ho znova naplníme, stejným, nebo jiným parfémem.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

 

 

Specifikace
Typ vůně citrusová, dřevitá
Těžkost lehká
Ingredience ambra, benzoin, bergamot, cedrové dřevo, dub, jasmín, kumquat, lístky fialky, magnólie, mandarinka, myrha, pižmo, pomeranč, růže, santalové dřevo, tonka boby
Objem 10 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - ANDROMEDA - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - ANDROMEDA - extrakt parfému 100 ml Kód: TTL AND100 orientální květinová
Unisexový parfém ANDROMEDA s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI.…
5.000 Kč
Detail produktu