TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 2 ml

Unisexový parfém LYNCIS s chyprovou vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI - zářivý a smyslný parfém s okouzlující třpytivou aurou.
Kód: TTASS LYN2
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
356 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 2 ml

Cestou do souhvězdí Lynx narazíte na nejjasnější hvězdu ve skupině – Lyncis - velmi zářivou a tajemnou hvězdu intenzivní barvy. Ze vzácné, letité olfactorní knihovny rodiny Terenzi, kde jsou oleje a esence zrající více než padesát let žárlivě chráněny, některé z nich již dnes zcela nedostupné a vlastně neocenitelné, přichází toto nové dílo.

Je to dar pro obdivovatele umělecké parfumerie a pro ty, kteří chtějí být naprosto jedineční. Výroba těchto parfémů je pro celý svět omezena na několik stovek flakonů.

Vůně začíná svěžími a energizujícími tóny, kalábrijského bergamotu, směsí mandarinek a grapefruitu, které se pěstují na ostrově Sicílie. Kontrast k citrusům dávají šumivé tóny růžového pepře z Bolívie.

Srdce parfému obklopuje šumivý top a díky své kombinaci květinových tónů, velmi bohaté. Bulharská růže spolu s jasmínem Grandiflora a sicilským pomerančovým květem a pak, jako by odnikud, přichází okouzlující a svůdná vůně bílého toskánského kosatce, kombinovaného s drahocenným afrodiziakem šedé ambry, více než padesát let uchované v klenbách rodinné knihovny.

Taková bohatá a drahá kompozice přirozeně potřebuje velmi silný základ, schopný ji podpořit a zaručit výjimečné trvání vůně. Stejně výjimečné jako suroviny v něm použité. Jakmile se rozvine vůně základu okamžitě vnímáme jemnou sílu červeného pačuli a santalového dřeva z Indie, rafinovanou mořskou svěžest cedru z Libanonu a vetiveru z Tahiti. Poté se prohloubí jemnou sílou toskánského dubu, pižma a tonka bean z Mato Grosso v Brazílii.

Lyncis je zářivý a smyslný parfém. Jeho vzácná a třpytivá aura je tak okouzlující, jako flakon podobný klenotům. Poskytuje exkluzivní a jedinečnou projekci surovinám, které obsahuje.

 

Chcete vyzkoušet některý z našich parfémů? Tento parfém může být součástí vaší kolekce parfémů k otestování.

Jeden tester parfému o objemu 2ml.

Specifikace
Ingredience ambra, bergamot, bílý kosatec, cedrové dřevo, dubový mech, jasmín, mandarinka, pačuli, pižmo, pomeranč, pomerančový květ, růže, růžový pepř, santalové dřevo, tonka boby, vetiver
Objem 2 ml
Těžkost těžká
Typ vůně chyprová, květinová
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 100 ml Kód: TTASS LYN100 květinová chyprová
Unisexový parfém LYNCIS s chyprovou vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI -…
15.000 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 10 ml Kód: TTASS LYN10 květinová chyprová
Unisexový parfém LYNCIS s chyprovou vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI -…
1.980 Kč
Detail produktu