TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 2 ml

Unisexový parfém LYNCIS s chyprovou vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI - zářivý a smyslný parfém s okouzlující třpytivou aurou.
Kód: TTASS LYN2
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
356 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 2 ml

Cestou do souhvězdí Lynx narazíte na nejjasnější hvězdu ve skupině – Lyncis - velmi zářivou a tajemnou hvězdu intenzivní barvy. Ze vzácné, letité olfactorní knihovny rodiny Terenzi, kde jsou oleje a esence zrající více než padesát let žárlivě chráněny, některé z nich již dnes zcela nedostupné a vlastně neocenitelné, přichází toto nové dílo.

Je to dar pro obdivovatele umělecké parfumerie a pro ty, kteří chtějí být naprosto jedineční. Výroba těchto parfémů je pro celý svět omezena na několik stovek flakonů.

Vůně začíná svěžími a energizujícími tóny, kalábrijského bergamotu, směsí mandarinek a grapefruitu, které se pěstují na ostrově Sicílie. Kontrast k citrusům dávají šumivé tóny růžového pepře z Bolívie.

Srdce parfému obklopuje šumivý top a díky své kombinaci květinových tónů, velmi bohaté. Bulharská růže spolu s jasmínem Grandiflora a sicilským pomerančovým květem a pak, jako by odnikud, přichází okouzlující a svůdná vůně bílého toskánského kosatce, kombinovaného s drahocenným afrodiziakem šedé ambry, více než padesát let uchované v klenbách rodinné knihovny.

Taková bohatá a drahá kompozice přirozeně potřebuje velmi silný základ, schopný ji podpořit a zaručit výjimečné trvání vůně. Stejně výjimečné jako suroviny v něm použité. Jakmile se rozvine vůně základu okamžitě vnímáme jemnou sílu červeného pačuli a santalového dřeva z Indie, rafinovanou mořskou svěžest cedru z Libanonu a vetiveru z Tahiti. Poté se prohloubí jemnou sílou toskánského dubu, pižma a tonka bean z Mato Grosso v Brazílii.

Lyncis je zářivý a smyslný parfém. Jeho vzácná a třpytivá aura je tak okouzlující, jako flakon podobný klenotům. Poskytuje exkluzivní a jedinečnou projekci surovinám, které obsahuje.

 

Chcete vyzkoušet některý z našich parfémů? Tento parfém může být součástí vaší kolekce parfémů k otestování.

Jeden tester parfému o objemu 2ml.

Specifikace
Typ vůně chyprová, květinová
Těžkost těžká
Ingredience ambra, bergamot, bílý kosatec, cedrové dřevo, dubový mech, jasmín, mandarinka, pačuli, pižmo, pomeranč, pomerančový květ, růže, růžový pepř, santalové dřevo, tonka boby, vetiver
Objem 2 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 100 ml Kód: TTASS LYN100 květinová chyprová
Unisexový parfém LYNCIS s chyprovou vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI -…
15.000 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - LYNCIS - extrakt parfému 10 ml Kód: TTASS LYN10 květinová chyprová
Unisexový parfém LYNCIS s chyprovou vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI -…
1.980 Kč
Detail produktu