orientální květinová
TIZIANA TERENZI - NERO OUDH  - extrakt parfému 100 ml - 1/2TIZIANA TERENZI - NERO OUDH  - extrakt parfému 100 ml - 2/2

TIZIANA TERENZI - NERO OUDH - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém NERO OUDH s květinovou vůní a kořenitým aroma. Vůně, která vede ke znovuzrození.
Kód: TTL NO100 Produktové číslo: 8016741482571
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: V případě, že parfém bude vyprodaný, pošleme Vám zprávu, kdy Vám jej budeme schopni doručit.
6.200 Kč plus doprava ZDARMA
(62 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - NERO OUDH - extrakt parfému 100 ml

Parfém vypráví o úžasném objevu, který Tiziana a Paolo učinili během cesty v dětství do milovaného a jedinečného italského města Miláno v době novoluní. Mnoho lidí považuje tento lunární cyklus znovuzrození za dobré znamení, za znamení štěstí, prosperity a budoucího štěstí.

Miláno je město, které nikdy nespí, je stále aktivní a pracovité, stále živé a plné nových trendů, které se brzy stanou módními po celém světě. Obě děti cestovaly se svým dědečkem, který jako mladý muž sloužil jako důstojník v italské kavalérii v Miláně.

Město vypadalo v jejich dětských očích obrovské, vzrušující a plné jasných světel, navždy pulzující jako hvězdy na noční obloze. Zatímco dvojice dětí kráčela ulicemi Brera ke Gallerii Vittorio Emanuele, z každého rohu prosakoval letní vzduch plný vůní. Velké historické budovy působivě vyhlížely na město, jejich tajemství a záhady zabalené do fantastických příběhů, skrytých za jejich obřími portály z vonného dřeva. Tady v noci, uprostřed Piazza del Duomo, se jim poprvé objevil před očima černý měsíc, nesmírně krásný a nepolapitelný jako akrobatická alchymie tohoto jedinečného a exkluzivního parfému.

(Pozn. Druhému novoluní v jednom měsíci se říká Černý Měsíc. Je to neobvyklý astronomický úkaz. Při černém superměsíci je obloha temně bezměsíční a Měsíc na obloze je objevuje jako černá, prakticky neviditelná silueta.)

 

Je to vůně, která, stejně jako novoluní, vede ke znovuzrození a přináší s sebou nepřeberné množství štěstí těm, kteří mají tu čest být vyvoleni tuto vůní nosit. Neboť jak vždy říkáme, vůni si nevybíráme my, ale vůně si vybírá nás.

 

Střídáte rádi parfémy nebo používáte různé parfémy k různým příležitostem nebo si vytváříte své sbírky parfémů?

Nabízíme vám opakovaně plnitelné flakony o objemu 10ml. Pokud parfém spotřebujete, můžete nám jej poslat a my vám ho znova naplníme, stejným, nebo jiným parfémem.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

Preferujete-li některý z flakonů, napište své přání do poznámky. 

 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

Specifikace
Typ vůně květinová, orientální
Těžkost těžká
Ingredience ambra, cedr, guajakové dřevo, gurjum balzám, iris, magnólie, oudh, pačuli, pelargónie, pižmo, růže, santalové dřevo, vanilka, ylang-ylang, šafrán, šáchor
Objem 2 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - NERO OUDH  - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - NERO OUDH - extrakt parfému 2 ml Kód: TTL NO2 orientální květinová
Unisexový parfém NERO OUDH s květinovou vůní a kořenitým aroma. Vůně, která vede ke…
144 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - NERO OUDH  - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - NERO OUDH - extrakt parfému 10 ml Kód: TTL NO10 orientální květinová
Unisexový parfém NERO OUDH s květinovou vůní a kořenitým aroma. Vůně, která vede ke…
920 Kč
Detail produktu