TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 100 ml

Unisexový parfém POGGIA s chyprovou vůní a květinovým aroma. Poggia ztělesňuje ducha rafinovaného svádění, pro ty, kteří milují pronásledování, ale zůstávají nepolapitelní. Ti, kteří vědí, že jsou jedineční, a tak jsou rychlí jako vítr.
Kód: TTSS POG100 Produktové číslo: 8016741482601
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
9.600 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 100 ml

Poggia pochází z italského slovesa pro odpočinek. Termín používaný v plavebních a námořních kruzích znamená odnést, dobrovolně přesunout příď lodi ze směru, ve kterém fouká vítr, což samotné lodi dává větší tah a zrychlení. Poggia ztělesňuje ducha tohoto zrychlení, zvyšuje jemnou smyslnost horkého letního větru a rozptyluje velkorysou a vytrvalou vůni.

Parfém Poggia se otevírá jiskřivou citrusovou kyticí, kde dozvuky kalábrijského bergamotu hladí voňavý citron ze Sorrenta, zatímco silné ozvěny červeného pomeranče ze Syrakusy jsou kombinovány s jiskřivou sladkostí žluté broskve. S akrobatickým zrychlením se hlava vrhá do složitého srdce, téměř do propasti emocí souvisejících s rychlostí. Štiplavou rozmarýnu uklidňuje přesvědčivé objetí polynéského Ylang - Ylangu, mocného afrodiziaka zdůrazněného kouzlem turecké růže a sladkostí zeleného jablka a mučenky. Celý tento vonný zázrak je tlačen na maximální rychlost díky inovativní a revoluční základně, která zdůrazňuje aspekty celé pyramidy. Nová umělecká konstrukce tohoto parfému, však respektuje klasické tradice. Na rozdíl od klasického pojetí, v základu nejsou žádná dřeva, která by pyramidu vůní podporovala. Místo toho řada přírodních ingrediencí dodává parfému vytrvalost a rychlost, což v průběhu času přináší neuvěřitelné šíření vůně, a tak je svůdná síla pižma kombinována se sladkostí madagaskarské vanilky a afrodiziakální silou šedé ambry ze Středomoří.

Poggia ztělesňuje ducha rafinovaného svádění, pro ty, kteří milují pronásledování, ale zůstávají nepolapitelní. Ti, kteří vědí, že jsou jedineční, a tak jsou rychlí jako vítr.

 

 

Specifikace
Typ vůně chyprová, květinová
Těžkost lehká
Ingredience bergamot, broskev, citron, jablko, marakuja, pižmo, pomeranč, rozmarýn, růže, vanilka, ylang - ylang
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 10 ml TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 10 ml Kód: TTSS POG10 květinová chyprová
Unisexový parfém POGGIA s chyprovou vůní a květinovým aroma. Poggia ztělesňuje ducha…
1.390 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 2 ml TIZIANA TERENZI - POGGIA - Extrait de Parfum 2 ml Kód: TTSS POG2 květinová chyprová
Unisexový parfém POGGIA s chyprovou vůní a květinovým aroma. Poggia ztělesňuje ducha…
238 Kč
Detail produktu