TIZIANA TERENZI - SAIPH - attar

Unisexový parfém SAIPH s citrusovou vůní a zeleným aroma od TIZIANA TERENZI. Vůně, která vás překvapí od prvního okamžiku.
Kód: TTATT SPH13
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva:
VALENTÝNSKÁ SLEVA 20 %
Cena před slevou: 16.500 Kč
Ušetříte: 3.300 Kč
13.200 Kč plus doprava ZDARMA
(1.015 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - SAIPH - attar

První vůně v historii byla bez alkoholu, zázračný a magický lektvar, který se na kůži jemně rozšířil jako nektar od bohů.

Nová kategorie vůně vytvořená Tizianou a  Paolem Terenzi - ATTAR NEKTAR,  je uzavřený v křišťálovém flakónu, který je celý vyrobený ručně. Diamantový brus zvýrazňuje okolní světlo. Exkluzivní a jedinečný flakón pro vaši kolekci vzácných esencí.

Tento nektar čisté esence můžete použít moudře na zápěstích, kotnících, krku a za uchem. Vytvoříte kolem sebe dlouhotrvající plášť vůně s nepřekonatelnou silou s dlouhotrvajícím účinkem. Můžete použít také několik kapek jako platformu ke zdůraznění další vůně z kolekce Tiziana Terenzi,  vytvoříte tak  prostřednictvím hry napětí a harmonie vaši exkluzivní a jedinečnou vůni.

 

Vůně kterou neočekáváte a která překvapuje od prvního okamžiku. Je to poetický nektar připravený Vás unášet díky citrusovému bouquetu, který leží na růžích, podpořený šumivým oxygenem. Sladké a hluboké kontrapunkty ovoce doplňují vzácná dřeva s teplým objetím vanilky.

 

Attar je nejvyšší formou parfému,  jeho historie sahá pět tisíciletí nazpět. Zde nelze hovořit o klasické pyramidě vůní, ale o spirále. Molekuly vůní jsou překonávány jinými, pak se rozpadají, aby je znova překonaly v nepřetržité hře skrýt se a hledat.

 

Nádherná dárková kazeta se zlatým emblémem je pro tento nektar vyrobena z bílé kůže a při jejím otevření se rozsvítí jasné světýlko, které rozzáří tento poklad s tajemnou substancí.

 

Specifikace
Typ vůně citrusová, zelená
Těžkost těžká
Orientační doba trvání vůně / hoření svíčky 24 hodin
Podíl vonných esencí až 40% vonných esencí
Ingredience ambra, bergamot, cedr, citron, iris, květinové tóny, mošus, ovoce, oxygen, pačuli, růže, vanilka, vetiver, zelené tóny
Objem 13 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - SAIPH - extrakt parfému TIZIANA TERENZI - SAIPH - extrakt parfému Kód: TTG SPH100 zelená citrusová
Unisexový parfém SIRRAH s orientální vůní a ovocným aroma od TIZIANA TERENZI. Parfém…
20 %
7.920 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - MIRACH - extrakt parfému TIZIANA TERENZI - MIRACH - extrakt parfému Kód: TTG MCH100 orientální květinová
Unisexový parfém MIRACH s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI.…
20 %
7.920 Kč
Detail produktu