květinová kořenitá TIZIANA TERENZI - SPIRITO FIORENTINO  - extrakt parfému 10 ml
[+] zvětšit

TIZIANA TERENZI - SPIRITO FIORENTINO - extrakt parfému 10 ml

Unisexový parfém SPIRITO FIORENTINO s květinovou vůní a kořenitým aroma. Vůně, která se odhaluje privilegovaným, kteří mají duši, aby mu plně porozuměli.
Kód: TTL SPF 10
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
920 Kč plus doprava ZDARMA
(9 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - SPIRITO FIORENTINO - extrakt parfému 10 ml

Dalším fascinujícím městem v krásné Itálii je Florencie. Bohatá historie, tradice a krása se projevují v uličkách města a v jeho úchvatných památkách. Každý jednotlivý kámen a cihla každého historického paláce sálá historií a legendami, které zajímají návštěvníka od prvního okamžiku. Florencie vás okamžitě dokáže uchvátit ve víru emocí a rozporů. Toto místo má absolutní a jedinečný smysl pro krásu. Krása jeho historie pulzuje ulicemi a obklopuje návštěvníky jako vzácný plášť.

V noci, na kobaltově modré obloze osvětlené zářícími hvězdami najednou vzniká obrovský Rudý měsíc, který obarví oblohu svou ohnivou bledostí a vzduch se naplňuje intenzivními vůněmi.

Tento parfém, stejně jako duch Florencie, vyžaduje čas na jeho pochopení.

Vůně začíná půvabnou kyticí květin, purpurová lilie (symbol Florencie) a jasmine se objevují v objetí moci italského šafránu a čerstvosti pomerančů. Top rafinovaný a něžný, leží na intenzivním a vzácném srdci. Elegance ylang ylang i rafinovaná svůdnost magnolie, zdůrazněná vzácný afrodiziakem šedé ambry a přijatá éterickou sladkostí konvalinek, činí tento parfém, tak jako Florencii, nezapomenutelným. Parfém, tak jak je v toskánsku tradicí, je založen na jedinečných lesích. Spolu se vzácným santalovým dřevem, břízou a pižmem z knihovny Terenzi, silou toskánské kůže, kterou přijal dubovým mech ze stále kouzelných Appenin.

V tomto flakonu, červeném jako vášeň, najdeme vzrušení z emocí, které může poskytnout pouze věčná krása Florencie. Spirito Fiorentino zachycuje ducha Florencie, který bude odhalen pouze těm privilegovaným, kteří mají duši, aby mu plně porozuměli.

 

Střídáte rádi parfémy nebo používáte různé parfémy k různým příležitostem nebo si vytváříte své sbírky parfémů?

Nabízíme vám opakovaně plnitelné flakony o objemu 10ml. Pokud parfém spotřebujete, můžete nám jej poslat a my vám ho znova naplníme, stejným, nebo jiným parfémem.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

Specifikace
Typ vůně kořenité, květinová
Těžkost těžká
Ingredience ambra, bříza, dubový mech, jasmín, komalinky, kůže, lilie, magnólie, pižmo, pomeranč, santalové dřevo, ylang ylang, šafrán
Objem 10 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - SPIRITO FIORENTINO  - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - SPIRITO FIORENTINO - extrakt parfému 100 ml Kód: TTL SPF 100 květinová kořenitá
Unisexový parfém SPIRITO FIORENTINO s květinovou vůní a kořenitým aroma. Vůně, která…
5.800 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - SPIRITO FIORENTINO  - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - SPIRITO FIORENTINO - extrakt parfému 2 ml Kód: TTL SPF 2 květinová kořenitá
Unisexový parfém SPIRITO FIORENTINO s květinovou vůní a kořenitým aroma. Vůně, která…
144 Kč
Detail produktu