TIZIANA TERENZI - TYRENUM - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém TYRENUM s pikantní vůní a slaným aroma od TIZIANA TERENZI. Pouto s mořem je silné, stejně jako vůně TYRENUM.
Kód: TTC TYR100 Produktové číslo: 8016741842658
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
3.800 Kč plus doprava ZDARMA
(38 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - TYRENUM - extrakt parfému 100 ml

Parfém TYRENUM je inspirován slavným městem v Puglii, nyní známým jako Trani, kdysi známým jako Tyrenum, zemí omývánou mořem a bičovanou větrem, kam se po staletí rádi uchylují námořníci z celého světa, uchváceni jeho okouzlující krásou. Pátrání Paola a Tiziany po vůni soli pokračuje. Nyní přistáli v krásné Puglii, aby objevili mořskou sůl a její čichové vlastnosti.

Pouto s mořem je silné, stejně jako vůně Tyrenum.

Parfém se otevírá šumivým a inovativním citrusovým buketem, který odráží bergamot z Reggio Calabria a brazilský pomeranč, obklopený jiskřivým potěšením himálajského osmantha a srílanského zeleného čaje, zjemněného silou karamelu z Puglii. Tato vzrušující rovnováha svěžích, sladkých tónů se usadí v srdci vůně, kde vane mocný mořský vánek nesoucí vůni jódu a jadranské soli, ochucený štiplavým kontrapunktem růžového a černého pepře s kardamomem z Guatemaly. Struktura základny je stejně robustní a houževnatá jako kámen, na kterém bylo město založeno. Vnímáme rozhodující tóny vzácného olivového dřeva z Puglii a indického pačuli, smíchané s afrodiziakální přesvědčivostí pižma a ambry, vzácným darem moře, podpořeným silou kamenů Trani a pohlazením bobulí madagaskarské vanilky.

Tyrenum zachycuje ducha mořského vánku při západech slunce nad mořem za letních večerů a zahaluje ty, kteří se dívají za obzor, do hypnotického tajemství.

Specifikace
Typ vůně pikantní, slaná
Těžkost těžká
Ingredience ambra, bergamot, karamel, kardamom, kámen, mořský vánek, olivové dřevo, osmanthus, pačuli, pomeranč, růžový pepř, sůl, vanilka, zelený čaj, černý pepř
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - TYRENUM - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - TYRENUM - extrakt parfému 10 ml Kód: TTC TYR10
Unisexový parfém TYRENUM s pikantní vůní a slaným aroma od TIZIANA TERENZI. Pouto s…
640 Kč
Detail produktu