TIZIANA TERENZI - VITTORIALE - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém VITTORIALE s dřevitou vůní a živočišným aroma. Parfém ve kterém je vášeň zastoupená ve 100 %.
Kód: TTA VIT100 Produktové číslo: 8016741102684
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
7.300 Kč plus doprava ZDARMA
(73 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - VITTORIALE - extrakt parfému 100 ml

VITTORIALE DEGLI ITALIANI je jedním z nejpůsobivějších míst Itálie, je to město ve městě, je zelené a malebné místo a je u jezera Garda, a je vytvořené géniem velkého spisovatele Gabriele D'Annunzia. Skládá se z mnoha zákoutí: parku, amfiteátru a spoustou úchvatných pokojů uvnitř obrovské vily, kde jsou uchovávány relikvie, mementa, memorabili a další stopy jeho „extravagantního“ životního stylu. Cílem básníka-vojáka bylo vytvořit z tohoto místa jakýsi památník jeho „nenapodobitelného života“. Parfém VITTORIALE vypráví o tomto místě, kde je vše neobvyklé a velmi mystické: pozornost upoutá zejména Music Room, kde je každý detail prodchnutý až znepokojivou smyslností.

Od prvního okamžiku nás parfém VITTORIALE ponoří do neskutečné atmosféry generované zvláštní hrou kontrastů, kde se semínka kardamomu a vůně italské kůže proplétají a pronásledují s esencí rašeliny a tabáku, je to závrať, která se rychle stává tajemnou a exotickou, díky jasmínovým květům a fialkám od jezera Garda, to vše vyprávějí vzácné závěsy z krvavě červeného a černého hedvábí, které zdobí stěny místnosti.

Znepokojivě brutální tóny, zdůrazněné laudanem a pižmem, nás doprovázejí ve vizuálním, až snovém příběhu, přes vzácné látky, zlatem vyšívaná divoká a majestátní zvířata, zkrocená písní a hudbou vibrující místností. Nezkrotná síla pačuli pokračuje ve vyprávění nevyčerpatelné touhy žít mimo všechny konvence a sleduje pouze rafinované estetické hledání zázraků. "Člověk musí proměnit svůj život v umělecké dílo." Život člověka s intelektem musí být jeho dílem. Skutečná nadřazenost je tady všechno"  - to jsou zásady D'Annunzia. V základu parfému VITTORIALE, smíchané s drahocennou ambrou, a vzácným oudhem v objetí s dubovým mechem, dodávají příběhu silnou a velmi elegantní duši. Příběh o prostoru tohoto nádherného místa se dostává do duší lidí schopných utvářet svou vlastní existenci jako velké umělecké dílo, bez ohledu na průměrnost být uniformní jako mnoho jiných, s odvahou žít naplno, ctít život a naplnit každý okamžik neukojitelnou touhou po kráse a také silné smyslnosti.

"Vášeň ve všem. Toužím po těch nejmenších věcech stejně beznadějně jako po těch největších. Nemám žádný oddech... udělal jsem ze sebe celý svůj domov; a miluji ho do všech detailů." 

Flakón parfému je uložen v dárkové kazetě z černé kůže a při jejím otevření ozáří zlatý emblém na víčku parfému teplým jantarovým světlem. 

 

 

Specifikace
Typ vůně dřevitá, živočišná
Těžkost těžká
Ingredience dubový mech, fialka, italská kůže, jasmín, jasmín, kardamom, laudanum, oudh, pačuli, pižmo, rašelina, tabák, tabák
Objem 100 ml