V CANTO - FILI’ - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém FILI’ s dřevitou vůní a pikantní aroma od TIZIANA TERENZI se svým stříbřitým a třpytícím se charakterem ztělesňuje chvění toho nezapomenutelného polibku a každý náznak vůně způsobí, že se srdce, nejen Vaše, zachvěje.
Kód: VCM FIL100 Produktové číslo: 8016741052590
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Připraveno k odeslání
7.500 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - FILI’ - extrakt parfému 100 ml

Filì je starověké řecké slovo, které znamená Pure Kiss - Kiss psaný s velkým písmenem K, povýšený na nejčistší stav, který může dosáhnout pouze pravá láska.

Flakon pro parfém Filì je výsledkem práce vysoce kvalifikovaných řemeslníku, kteří jej ručně potáhnou plátky stříbra, takže žádné dva flakony nejsou nikdy stejné. Důstojný flakón pro stříbrnou esenci inspirovanou čistým polibkem.

Stříbrný polibek se svou energizující svěžestí a elegantním svádění se vyjadřuje v tomto parfému, kbujným citrusovým ovocným buketem, kde šumivost sicilského grapefruitu a kalbrijského bergamotu je utlumena měkkostí černého rybízu z Provence. Svěží, stříbřitý top se vlévá do hlubokého a intenzivního středu s tóny nepálského kardamomu spojeného se skořicí ze Srí Lanky. Odvážné, rozhodné a cenné tóny koření se mísí ve skutečně inovativní harmonii s toskánskou kůží a vysoce ceněným indickým cypriolem. Celý opus je udržován pevným základem s mimořádnou vytrvalostí, kde převládající tóny indického červeného santalového dřeva a kubánského cedru jsou doplněny březovým dřevem z Romagny a toskánským dubem umělecky smíchaného s kouzelným a afrodiziakálním působením mimořádně vzácného malajského fialového pačuli a legendární ambry.

Parfém se svým stříbřitým a třpytícím se charakterem ztělesňuje chvění toho nezapomenutelného polibku a každý náznak vůně způsobí, že se srdce, nejen Vaše, zachvěje.

Specifikace
Typ vůně dřevitá, pikantní
Těžkost lehká
Ingredience ambra, bergamot, bříza, cedrové dřevo, cypriol, dubový mech, grapefruit, kůže, pačuli, santalové dřevo, skořice, černý rybíz
Objem 100ml
Související články
Představujeme: V Canto
Představujeme: V Canto   
Dec 7, 2020
Rodina Terenzi, která se inspirovala středověkou poezii a Danteho Božskou komedií vytvořila jedinečné umělecké parfémy V Canto. Detail
Stojí za pozornost
V CANTO - FILI’ - extrakt parfému 10 ml V CANTO - FILI’ - extrakt parfému 10 ml Kód: VCM FIL10 pikantní dřevitá
Unisexový parfém FILI’ s dřevitou vůní a pikantní aroma od TIZIANA TERENZI se svým…
1.100 Kč
Detail produktu
V CANTO - FILI’ - extrakt parfému 2 ml V CANTO - FILI’ - extrakt parfému 2 ml Kód: VCM FIL2 pikantní dřevitá
Unisexový parfém FILI’ s dřevitou vůní a pikantní aroma od TIZIANA TERENZI se svým…
180 Kč
Detail produktu