V CANTO - ISOTTA - Extrait de Parfum 100 ml

Unisexový parfém ISOTTA s citrusovou vůní a kořenitým aroma. Parfém inspirovaný rafinovaným sváděním a královskou krásou.
Kód: VCADC ISO100 Produktové číslo: 8016741672606
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
7.200 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - ISOTTA - Extrait de Parfum 100 ml

Parfém byl inspirován jednou z nejvýznamnějších „duší“, které kdy žily na zámku v Gradara, princeznou Isottou, manželkou prince Sigismonda.

Krásná, okouzlující a inteligentní femme fatale. Její chování bylo nejen jemné, ale také odhodlané. Byla rafinovaná, s jedinečnými schopnostmi v umění diplomacie a války.

Moudrá a silná, schopná velet vojskům a vládnout po boku svého prince, byla stejně silná jako esence, kterou inspirovala, vůně, která zanechává jemnou a vytrvalou stopu kolem svého nositele.

Esence začíná buketem středomořského citrusu, který okamžitě připomene sílu Itálie. Citron ze Sorrenta a sicilský grapefruit jsou dobře vyvážené díky svěžesti eukalyptu s jiskřivou živostí japonského zeleného čaje, podmanivě spočívajícího na bohatém a přesvědčivém srdci hypnotických květů, kde ozvěny absolutu jasmínu obklopuje svůdná bulharská růže a africká pelargónie. Síla tohoto parfému je založena na dobře strukturované a elegantní základně. Toskánská kůže je mistrovsky smíchána s libanonským cedrem a madagaskarskými vanilkovými lusky, což podtrhuje afrodiziakální síla pižma a tonky bobů.

Unisexová kreace inspirovaná rafinovaným sváděním a královskou krásou!

Specifikace
Typ vůně citrusová, kořenitá
Těžkost těžká
Ingredience cedrové dřevo, citron, eukalyptus, grapefruit, jasmín, kůže, pelagónie, pižmo, růže, tonka boby, vanilka, zelený čaj
Objem 100 ml
Související články
Představujeme: V Canto
Představujeme: V Canto   
Dec 7, 2020
Rodina Terenzi, která se inspirovala středověkou poezii a Danteho Božskou komedií vytvořila jedinečné umělecké parfémy V Canto. Detail