V CANTO - ISOTTA - Extrait de Parfum 100 ml

Unisexový parfém ISOTTA s citrusovou vůní a kořenitým aroma. Parfém inspirovaný rafinovaným sváděním a královskou krásou.
Kód: VCS ISO100
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva:
15 %
Cena před slevou: 7.200 Kč
Ušetříte: 1.080 Kč
6.120 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - ISOTTA - Extrait de Parfum 100 ml

Parfém byl inspirován jednou z nejvýznamnějších „duší“, které kdy žily na zámku v Gradara, princeznou Isottou, manželkou prince Sigismonda.

Krásná, okouzlující a inteligentní femme fatale. Její chování bylo nejen jemné, ale také odhodlané. Byla rafinovaná, s jedinečnými schopnostmi v umění diplomacie a války.

Moudrá a silná, schopná velet vojskům a vládnout po boku svého prince, byla stejně silná jako esence, kterou inspirovala, vůně, která zanechává jemnou a vytrvalou stopu kolem svého nositele.

Esence začíná buketem středomořského citrusu, který okamžitě připomene sílu Itálie. Citron ze Sorrenta a sicilský grapefruit jsou dobře vyvážené díky svěžesti eukalyptu s jiskřivou živostí japonského zeleného čaje, podmanivě spočívajícího na bohatém a přesvědčivém srdci hypnotických květů, kde ozvěny absolutu jasmínu obklopuje svůdná bulharská růže a africká pelargónie. Síla tohoto parfému je založena na dobře strukturované a elegantní základně. Toskánská kůže je mistrovsky smíchána s libanonským cedrem a madagaskarskými vanilkovými lusky, což podtrhuje afrodiziakální síla pižma a tonky bobů.

Unisexová kreace inspirovaná rafinovaným sváděním a královskou krásou!

Specifikace
Ingredience cedrové dřevo, citron, eukalyptus, grapefruit, jasmín, kůže, pelagónie, pižmo, růže, tonka boby, vanilka, zelený čaj
Objem 100 ml
Orientační doba trvání vůně / hoření svíčky 24 hodin
Podíl vonných esencí až 40%
Těžkost těžká
Typ vůně citrusová, kořenitá
Související články
Představujeme: V Canto
Představujeme: V Canto   
Dec 7, 2020
Rodina Terenzi, která se inspirovala středověkou poezii a Danteho Božskou komedií vytvořila jedinečné umělecké parfémy V Canto. Detail