V CANTO - SIGISMONDO - Extrait de Parfum 100 ml

Unisexový parfém SIGISMONDO s dřevitou vůní a kořenitým aroma. Extrakt jemné síly, který zanechá nesmazatelnou stopu u těch, kteří tuto vůni obléknou.
Kód: VCADC SIG100 Produktové číslo: 8016741682605
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
6.000 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - SIGISMONDO - Extrait de Parfum 100 ml

Parfém Sigismondo je inspirován jedním z nejslavnějších a nejneohroženějších vůdců italské historie. Pán hradu Gradara zde vládl společně se svou ženou Isottou a usilovně jej bránil v epické bitvě zvané „Assedio“. Útok, zahájený nepřátelskou armádou, která byla desetkrát silnější a stokrát početnější, však nedokázal dobýt pevnost, díky dovednosti a odvaze jejího vládce Sigismonda.

Vůně se otevírá silou vzácného italského šafránu, který je v dokonalé rovnováze s cejlonskou skořicí, spočívají s rušivou energií v srdci vůně vzácných dřev, kde vyniká červené pačuli a kambodžský oudh, v kombinaci s přesvědčivými tóny bulharské růže a mocného afrodiziakálního indického šáchoru. Tato královská skladba stojí na grandiózních základech. Živočišná síla vzácného černého oudhu z Indie zahrnuje sladkost vanilkových lusků ve směsi s ambrou a pižmem.

Unisex vůně, stejně silná a královská jako válečník Sigismondo. Extrakt jemné síly, který zanechá nesmazatelnou stopu u těch, kteří tuto vůni obléknou.

Specifikace
Ingredience ambra, oud, pačuli, pižmo, růže, skořice, vanilka, šafrán, šáchor
Objem 100 ml
Těžkost těžká
Typ vůně dřevitá, pikantní
Související články
Představujeme: V Canto
Představujeme: V Canto   
Dec 7, 2020
Rodina Terenzi, která se inspirovala středověkou poezii a Danteho Božskou komedií vytvořila jedinečné umělecké parfémy V Canto. Detail