Představujeme: Accordi di Profumo

Představujeme: Accordi di Profumo - MAISON & TULIPES    Milovníci čistých nekomplikovaných vůní, zbystřete. Accordi di Porfumo od The Merchant of Venice vás pohladí po duši.

 

Jedinečná kolekce vůní Accordi di Porfumo od The Merchant of Venice

Accordi kolekce vůní je jedinečný koncept od značky The Merchant of Venice, která vytváří božské parfémy inspirované bohatou historií a kulturou Benátek.

Parfémy z této řady lze používat samostatně nebo je můžete vrstvit na sebe v různém pořadí a v různém množství, a tak si nakombinovat vůni každý den podle své nálady a příležitosti. Výsledkem je parfém na míru, který si vytvoříte sami každé ráno, když se budete oblékat do své vůně.

Každý parfém je složen z harmonické směsi olfaktorních tónů, které se nazývají accords. Accords jsou základní stavební kameny parfémů, které utvářejí jejich charakter a atmosféru. Accordi kolekce vám umožňuje experimentovat s různými kombinacemi accords a objevovat nové způsoby, jak vyjádřit svou osobnost a náladu prostřednictvím vůně.

Kolekce čistých povznášejících vůní

Bergamotto Italia: Tento parfém je inspirován svěží a živou vůní bergamotu, který je typický pro Itálii. Bergamot má sladkokyselou vůni a osvěžující a stimulující účinky. Bergamotto Italia je světlá a radostná vůně - óda na štěstí a přirozenost.

Arancia Brasile: Takto voní Léto. Citrusové plody doprovázené návykovou sladkostí brazilských pomerančů. Vůně tohoto parfému je ovocná, zelená, suchá vůně s dřevitým koncem. Vytváří povznášející náladu.

Neroli Marocco je majestátní vůně. Mimořádně bohatá a silná květinová vůně s osvěžujícícími okvětními lístky povzbuzujících podtónů.

Tuberosa India je svěží, jiskřivá a jemně ovocná vůně, která vyzařuje barvu a ženskost.Tato smyslná a provokativní vůně je typická pro Indii. 

Zafferano Iran je radostná, dynamická a zářivá vůně, která kombinuje pikantní svěžest s povzbuzujícím dotekem. Vůně s mnohostranným vonným profilem od dřevité po kořeněnou, od medu po tabák a kůži. Tento parfém vás prohřeje.

Tonka Venezuela: Stejně hřejivá a opulentní vůně jako Tonka. Tento parfém voní smyslně, s jemnými tóny vanilky. Takto voní Pohoda.

Sandalo Australia je sladká a hřejivá vůně. Trvalá a silná vůně - santalové dřevo, obohacené o smyslné jantarové dozvuky, poskytuje uklidňující a příjemný pocit. V hlubokých dřevitých tónech cítíte klid santalového dřeva, lehkou štiplavost pačuli, stoický klid cedrového dřeva a hypnotickou živočišnost agarového dřeva.

Patchouli Indonesia je sametově dřevitá vůně, umocněná zelenými, pryskyřičnými a měkkými tóny a lehkou svěžestí. Tento parfém voní jako Tajemství.