CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU - ZMĚNY SYSTÉMŮ

CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU - ZMĚNY SYSTÉMŮ - MAISON & TULIPES    V říjnu budeme mít chuť dělat věci společně, zapojovat se do organizací různých akcí, zakládat nová společenství, prosazovat zájmy nějaké skupiny a tak. Někteří ale mohou podlehnout sebeklamu nepostradatelnosti a všude budou chtít stát v čele. Z toho mohou vzniknout zbytečné komplikace v budoucnu a u některých může snaha po originalitě přerůst až do podivínství.

 

Na první pohled se budeme cítit vyrovnanější než jindy, možná budeme zvláštně přívětivější a přátelštější. Jako bychom měli plynout na obláčku porozumění, harmonie a lásky. Ovšem pozor na falešné úsměvy a na příliš sladká slova, protože vystřízlivění přijde okamžitě. V každém případě pocítíme příliv energie, tvořivosti a chuti na nové věci. Budeme mít pocit, že dokážeme vše. A budeme mít na to formu! Můžeme se taky naučit něco už na pokročilé úrovni, získat nové zkušenosti, možná se podaří prohloubit i důvěru k některým lidem. Pokud vzniknou spory, tak pro peníze anebo pro rozdílné názory.

Měli bychom si dát pozor, abychom nepromeškali nějakou příležitost. Čekejme náhody příznivé i nepříznivé. Pravděpodobně budeme vystaveni situacím, kdy budeme potřebovat hodně optimismu, abychom si zachovali zdravý rozum – nebo naději? Naše citlivost a čestnost bude vystavena nějaké zkoušce a zachránit nás může jen naše fantazie. Je možné, že přijdou změny. Možná se budou měnit naše každodenní zvyklosti. Budeme mít problém se soustředit a budeme cítit zmatek. Vyhodnocujme správně, kam, komu, proč a jak pošleme svou energii. Abychom zvládli, co nás čeká, je třeba šetřit silami.

Nejcennější hodnotou budou znalosti, před námi totiž bude úkol: přebudovat svůj hodnotový systém. Možná se budeme muset očistit a začít nanovo. V říjnu nereagujme na první popud. Mysleme, čekejme... a teprve pak pojďme do činů. Použijme ale jemnou akci, která se vynoří zevnitř – z nás samotných, ze společnosti, z celku nebo ze systému. Pak všechny varovné signály, které se objeví, začnou kolem volně plynout, my se budeme stávat vnímavější vůči své či jiné vnitřní struktuře, vůči oblastem které jsou příliš rigidní i těm, které mají potenciál. A zareagujeme správně.

Uvědomme si, že každý z nás má v sobě sílu mávnout motýlími křídly.

 

Magda Kinská

 

 

 

Související zboží
V CANTO - TEMPTATIO - Extrait de Parfum 100 ml V CANTO - TEMPTATIO - Extrait de Parfum 100 ml Kód: VCM TEM100 květinová ovocná
Unisexový parfém TEMPTATIO s ovocnou vůní a květinovým aroma, který zanechá…
7.500 Kč
Detail produktu