Představujeme: Angelo Caroli

Luxusní niche parfémy Angelo Caroli - MAISON & TULIPES    Nahlédněte pod pokličku parfumérské dílny Angelo Caroli, která nabízí exkluzivní parfémy plné exotických ingrediencí.

 

Exkluzivní niche parfémy Angelo Caroli

Italský uznávaný podnikatel Angelo Caroli začínal v 90. letech ve Spojených státech svou cestu úspěchu. Po několika letech ve světě fitness se rozhodl pro založení individuálního obchodního konceptu, který je postavený na jeho koncepční a organizační metodě.

 

Angelo Caroli představuje ojedinělý životní styl a filozofii zaměřenou výhradně na wellness a objevení nejhlubších smyslových vibrací. Zaměřuje se výhradně na vysoce kvalitní produkty, jako jsou kolekce niche parfémů Angelo Caroli.

Emozioni Collection, Black Oud Collection a Colorfull Collection jsou kolekce vyrobeny přírodní starodávnou řemeslnou metodou, pocházející přímo z Itálie.

Kolekce Emozioni nabízí exkluzivní parfémy, které dokážou vytvořit dokonalou melodii, zářivou a zcela přirozenou harmonii. Představují hledání náročné cesty.

Kolekce Black Oud Collection je inspirovaná jednou z nejlepších surovin ve světě parfumérie - Oud Wood. Kouzlo této složky je spjato s kulturní tradicí Blízkého východu. Sotisfikovaná esence se k nám dostala díky dovednostem parfumérů a vytváří tak tajnou cestu do historie neodolatelných parfémů.

Colorfull kolekce nabízí vzácné a exotické ingredience jako je indické kadidlo, santalové dřevo a nebo vůně vanilky a tabákového prášku.

 

Všechny kolekce Angelo Caroli nabízí exkluzivní parfémy pro absolutní zážitek.