Poradna: Jak vybírat parfém online

Poradna: Jak vybírat parfém online - MAISON & TULIPES    Poradíme vám jak vybrat parfém, který zasáhne nejen vaše vědomí a který vás bude zcela jednoznačně identifikovat, ale také vás odliší od tuctového okolí..

 

Jak vybírat a nakupovat parfémy online

Vůně je nejpřímějším jazykem, který existuje, a také tím nejintenzivnějším.

Dámské parfémy, ale i pánské parfémy jsou často vnímány velmi zjednodušeným způsobem, já vám doporučuji, vyhněte se tomuto náhledu.

Když parfém prožijete, objevíte, že je za ním celý další vesmír. Parfém není jen něco pěkného a příjemného, co si dá člověk na sebe jako nějaký doplněk. Když si vůni obléknete, nese to s sebou další spojitosti. 

Užijte si uměleckou parfumerii on-line naplno.

  • Při nákupu on-line na e-shopu si vyberte ingredience, které máte rádi. Na našem ehopu máte možnost filtrovat dle ingrediencí, lehkosti či těžkosti vůně a typu vůně.
  • Přečtěte příběhy k parfémům, které obsahují vaše oblíbené ingredience. Příběhy parfémů jsou květnaté, tak jak to k umělecké parfumerii patří. Určitě vás budou inspirovat.
  • A nyní přichází nejdůležitější moment – věnujte si pár minut a zamyslete se, co od svého parfému očekáváte.
  • Zamyslete se, jestli chcete vůni, která vám připomíná některé místo, člověka a zážitek s tím spojený. Můžete také chtít od parfému, aby vám dal jistotu, sebevědomí, bezstarostnost, nebo kterýkoliv jiný pocit. Dámský parfém, pánský parfém, nebo unisex parfém z umělecké parfumerie to umí.
  • Můžete chtít vonět jako někdo, kým se chcete stát, a tak opustit své staré Já. Je to velká výzva, polapit nejen vůni, ale i ten pocit. Ale to není vaše práce, to je práce těch nejlepších parfumiérů. Vaše práce je uvědomit si, co nového pro sebe chcete, nebo taky k čemu se chcete navrátit.
  • Není jen tak se nejlépe rozhodnout pro tu správnou vůni. Proto vám nabízím 2ml testovací vzorky, které budete na sobě testovat. Jednu vůni - jeden týden. Testujte ji na sobě vědomě. Když si parfém budete oblékat, uvědomte si, co po parfému žádáte, jaké pocity vás při tom doprovází, vnímejte reakce lidí ze svého okolí….
  • Když naleznete svého favorita, je vyhráno.
  • Pokud si stále nejste jisti, zavolejte mi, společně se nám jistě podaří objevit parfém, který zasáhne nejen vaše vědomí a který vás bude zcela jednoznačně identifikovat, ale také vás odliší od tuctového okolí.

To umí jen umělecká parfumerie a mé milované parfémy.

 

Těším se na vás

Magda Kinská