Poradna: Jak vybrat parfém

Poradna: Jak vybrat parfém - MAISON & TULIPES    Vůně působí na psychiku a emoce, jsou schopny v těle spouštět léčebné procesy, jdou takzvaně přímo na komoru, takže pracují podprahově. Mluvíme tady ale pouze o vůních přírodních, ty chemické...

aneb výběr správné osobní vůně

Vůně působí na psychiku a emoce, jsou schopny v těle spouštět léčebné procesy, jdou takzvaně přímo na komoru, takže pracují podprahově. Mluvíme tady ale pouze o vůních přírodních, ty chemické vůně sice potěší nos, ale jejich účinek na tělo a psychiku je mizivý.

 

Doplnění sebe sama

S vůněmi se dá pracovat cíleně, vybrat ten správný parfém, který dokáže podpořit váš záměr nebo energeticky „doplnit“, co vám chybí. My v Maison & Tulipes už takhle pracujeme několik let.

Jakmile se „obléknete“ do vůně, ta okamžitě začne pracovat. Vynechme chemickou složku, soustřeďme se teď na náš energetický systém a podprahové signály směrem dovnitř i navenek.

 

Když si přivoníte…

… celý váš systém začne reagovat, proměňovat se a také působit na nejbližší okolí, na lidi, kteří vaši vůni zachytí.

 

Jakou vůni si obvykle vybereme

Podobné se přitahuje, to už víme. A tak většinou saháme po těch typech vůní, které už jsme již používali a které mají tendenci posilovat to, co už nám jde. Pamatujete? Vůně působí napřímo, podprahově, bez regulace mozku. 

 

Aromaterapie a aromamarketing

Takzvaný aromamarketing je složitá věda, protože co někomu voní, může jiného naopak odradit. Běžně se v obchodech pracuje s koncentracemi pod prahem lidského vnímání, s parfémy je to ale naopak. Účinek je ale stejný. Silný a podprahový.

Parfém z přírodních ingrediencí má obrovskou sílu, nepodceňujte jej.

Vaše nová vůně k vám může některé lidi a s nimi i příznivé situace přitáhnout, jiní ze života mohou zmizet, často ani nebudou vědět, proč, přestanete jim „vonět“.


Neberte roli parfémů ve svém životě na lehkou váhu, i moderní vědecké studie říkají, že vliv parfémů na naše podvědomí je silnější, než si připouštíme.

 

Chcete pomoci s výběrem vhodné osobní vůně? Rádi vám pomůžeme, kontaktujte nás nebo nás rovnou navštivte.