Představujeme vám královnu toaletních vod - Monotheme

Představujeme vám královnu toaletních vod -  Monotheme - MAISON & TULIPES    Kolekce rafinovaných parfémovaných vod Monotheme se vyznačuje se čistotou použitých surovin a dlouhotrvající vůní.

Podmanivost a svěžest v jednom flakonu

Na eshop jsme nově přidali kolekci vysoce kvalitních toaletních vod Monotheme Venezia, které jsou dlouhodobě oblíbené i u našich zákazníků na kamenné prodejně. 

Tyto italské toaletní vody se vyznačují vždy jednou převládající surovinou, ingredience je tak jakýmsi hlavním motivem. Díky raw surovinám překvapivě dlouho voní a okamžitě vás nabijí energií. Obzvlášť citrusová řada zajistí celodenní svěžest i úlevu při nadměrné duševní zátěži. 

Flakony všech Monotheme toaletek jsou velmi vkusné a mohou tak být i neukrývaným doplňkem v interiéru koupleny či ložnice.

Tyto parfémované vody jsou veganské a přátelské vůči pokožce. Vůni aplikujte na pokožku zhruba ve zhruba 4 hodinových intervalech, nejlépe na pulzní body – zápěstí, krk, ušní boltce nebo loketní jamky.

Najděte svou vůni v naší sbírce Monotheme toaletek a harmonizujte své tělo i mysl. Máte na výběr ze skupin Citrusových, Aqua, Květinových, Dřevitých, Pižmo či Orientálních typů vůní.