Květen nám nabízí šanci na úspěch a prosazení se

Květen nám nabízí šanci na úspěch a prosazení se - MAISON & TULIPES    Do května vstoupíme s přívalem energie, obrovskou chutí něco změnit a překvapíme ohromnou podnikavostí, chutí rozvíjet svou osobnost a uskutečňovat své plány. Soustřeďme se na své myšlenky a zapisujme je všechny, i ty šílené. Přebereme je až budeme mít víc klidu a ty geniální uskutečníme!

Květen nám nabízí šanci na úspěch a prosazení se

 

Do května vstoupíme s přívalem energie, obrovskou chutí něco změnit a překvapíme ohromnou podnikavostí, chutí rozvíjet svou osobnost a uskutečňovat své plány. Soustřeďme se na své myšlenky a zapisujme je všechny, i ty šílené. Přebereme je až budeme mít víc klidu a ty geniální uskutečníme!

V první polovině května budeme umět dobře vysvětlit a vyložit jiným své plány. Je třeba si však dobře rozmyslet co říkáme druhým, přílišné žvanění by nám mohlo zavřít vrátka k výhodné příležitosti. Do našeho vědomí se stále více bude vkrádat myšlenka, že bychom měli vykonat něco prospěšného, a že nás k něčemu takovému okolnosti „postrkují“. Věřte, že se dostaví nejen skvělé nápady, ale i šťastné náhody, a ještě s finančním ziskem.

V polovině května budeme mít, po velmi dlouhé době, hlubší pochopení pro ostatní a navíc budeme ochotni pro ně také něco udělat. Budeme myslet více na své sny a využijeme to k tvorbě.

 Ve druhé polovině května nám na podporu našich aktivit přichází bystré myšlení a cokoliv si usmyslíme, budeme vědět, jak to zorganizovat a udělat, aby se vše podařilo. Neslibujme však zázraky, brali bychom na sebe příliš mnoho odpovědnosti.

Konec května je stále ve stejném duchu jako celý měsíc, bystrý rozum a kritická mysl. Pokusme se však být tolerantnější k názorům jiných a nechme je existovat. Naše vnímavost zesílila, naše myšlenky a intuice, spolu s inspirací, nám ukážou správnou cestu k uskutečnění našich snů. A radostné a optimistické naladění je potřebným klíčem k úspěchu.

 

Prožijme šťastný květen radostně a s pochopením pro vše lidské. Posílám vám modrou barvu a trochu žluté.

 

Magda Kinská