Představujeme: Tiziana Terenzi

Luxusní niche parfémy Tiziana Terenzi - MAISON & TULIPES    Vychutnejte si esenci okamžiku s niche parfémy Tiziana Terenzi.

 

Vychutnejte si esenci okamžiku s niche parfémy Tiziana Terenzi

Příběh italské značky Tiziana Terenzi niche parfémů sahá až do roku 1968. Zakladatel Evelino Terenzi se rozhodl jít ve šlépějích svého otce Guglielma, milovníka parfémů a kolínských vod. Evelino odstartovat svou kariéru výrobou vonných kamenů a katalytických difuzérů, které od hned od svého představení sklidily velký úspěch. První řadu parfémů značka představila ale až po dlouhých 44 letech. I přesto vůně získaly ihned velkou oblibu a další kolekce na sebe dlouho nenechaly čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a nabízí luxusní a originální vonné kompozice. Vznik těchto esencí vychází z nikdy nekončícího hledání a zachycení emocí okamžiku. Získají si tak každého jedince, který se nespokojí s málem.

 

Tyto parfémy nelze nosit jako jednoduchou vůni, ale jako jedinečnou esenci, která Vás ponoří do života a nebojácně tak budete prožívat jeho podstatu až do samotného jádra.

Vůně jsou inspirované prosluněnou Itálií a pečlivě vybranými vonnými ingrediencemi z celého světa. Každý niche parfém je uměleckým dílem, stejně tak jako luxusní design flakónků.

Tiziana Terenzi je volbou pro každého muže a ženu, kteří touží po udržení krásného okamžiku a neustálého hledání.