Otevření kamenné prodejny v Pardubicích

Showroom Maison Tulipes v Pardubicích - MAISON & TULIPES    Máme obrovskou vášeň pro parfémy a také máme neskonale velkou chuť vám všem zprostředkovat ten krásný zážitek - přivonět si k těm magickým lektvarům umělecké parfumerie.

Otevřeli jsme největší parfumerii niché parfémů v Česku

Máme obrovskou vášeň pro parfémy a také máme neskonale velkou chuť vám všem zprostředkovat ten krásný zážitek - přivonět si k těm magickým lektvarům umělecké parfumerie.

U nás si vyberte nejen parfém, ale i vůni pro váš domov či kancelář, která vás bude reprezentovat a zcela jednoznačně identifikovat. Nechte se hýčkat kosmetikou, která nejen voní, ale taky o vás kvalitně pečuje.

V našem černo-bílém světě, někdy okořeněném zlatou barvou, vám ukážeme také spoustu jiných věcí pro radost, pro život, pro vás a pro vaše blízké.

Jsme oficiální distributoři značek Tiziana Terenzi, V Canto, The Merchant of Venice, Angelo Caroli, d´Annunzio, Monothema pro Českou republiku od roku 2014. Ručíme za 100% originalitu zboží.

 

Najdete nás na adrese Smilova 1994 v Pardubicích. Máme otevřeno od úterý do pátku, vždy v čase mezi 10.00 až 17.00.

Nicméně pokud byste byli někdy v nouzi a potřebovali například narozeninový dárek, mimo naši otevírací dobu, tak nám zavolejte!

PŘIJEDEME – OTEVŘEME – VYBEREME – ZABALÍME a odejdeme šťastní, že jsme vám pomohli a někomu dalšímu udělali radost.

 

Přijďte, těšíme se na vás!