Otevření kamenné prodejny v Pardubicích

Showroom Maison Tulipes v Pardubicích - MAISON & TULIPES    Máme obrovskou vášeň pro parfémy a také máme neskonale velkou chuť vám všem zprostředkovat ten krásný zážitek - přivonět si k těm magickým lektvarům umělecké parfumerie.

Otevřeli jsme největší parfumerii niché parfémů v Česku

Máme obrovskou vášeň pro parfémy a také máme neskonale velkou chuť vám všem zprostředkovat ten krásný zážitek - přivonět si k těm magickým lektvarům umělecké parfumerie.

U nás si vyberte nejen parfém, ale i vůni pro váš domov či kancelář, která vás bude reprezentovat a zcela jednoznačně identifikovat. Nechte se hýčkat kosmetikou, která nejen voní, ale taky o vás kvalitně pečuje.

V našem černo-bílém světě, někdy okořeněném zlatou barvou, vám ukážeme také spoustu jiných věcí pro radost, pro život, pro vás a pro vaše blízké.

Jsme oficiální distributoři značek Tiziana Terenzi, V Canto, Giardino Benessere, The Merchant of Venice, Angelo Caroli, Monothema, Richouli, Label, Angela Ciampagna pro Českou republiku od roku 2014. Ručíme za 100% originalitu zboží.

Naši prodejnu MAISON & TULIPES na adrese Smilova 1994 v Pardubicích jsme od 1.1. 2022 uzavřeli.

Otevřeli jsme však pro vás showroom MAISON & TULIPES na adrese gen. Svobody 56 v Pardubicích. Otevřeno po telefonické domluvě. ZAVOLEJTE A PŘIJĎTE! Tel. 725 099 009.