Otevření kamenné prodejny v Pardubicích

Showroom Maison Tulipes v Pardubicích - MAISON & TULIPES    Máme obrovskou vášeň pro parfémy a také máme neskonale velkou chuť vám všem zprostředkovat ten krásný zážitek - přivonět si k těm magickým lektvarům umělecké parfumerie.

Otevřeli jsme největší parfumerii niché parfémů v Česku

Máme obrovskou vášeň pro parfémy a také máme neskonale velkou chuť vám všem zprostředkovat ten krásný zážitek - přivonět si k těm magickým lektvarům umělecké parfumerie.

U nás si vyberte nejen parfém, ale i vůni pro váš domov či kancelář, která vás bude reprezentovat a zcela jednoznačně identifikovat. Nechte se hýčkat kosmetikou, která nejen voní, ale taky o vás kvalitně pečuje.

V našem černo-bílém světě, někdy okořeněném zlatou barvou, vám ukážeme také spoustu jiných věcí pro radost, pro život, pro vás a pro vaše blízké.

Jsme oficiální distributoři značek Tiziana Terenzi, V Canto, The Merchant of Venice, Angelo Caroli, d´Annunzio, Monothema pro Českou republiku od roku 2014. Ručíme za 100% originalitu zboží.

 

Naši prodejdu na adrese Smilova 1994 v Pardubicích jsme od 1.1.2022 uzavřeli.

Připravujeme však pro vás nový showroom s revolučním prodejem parfémů, ale jsme ve fázi příprav. Věřte, že to bude stát za to!

Do doby, než tento jedinečný showroom otevřeme, budeme fungovat jen on-line, s obslužnou oblastí okresu Pardubice, kdy Vám po telefonické dohodě parfém dovezeme.

Avšak už teď se můžete těšit na něco nového.