Představujeme: Linda Meredith

Představujeme: Linda Meredith - MAISON & TULIPES    Objevte prémiovou kosmetiku Linda Meredith, která se zaměřuje na jednotlivé kožní problémy a ne pouze na jednotlivé typy pokožky.

 

Prémiová skincare Linda Meredith

Produkty v péči o pleť značky Linda Meredith nesou název po své zakladatelce, která působí v kosmetickém odvětví více než 40 let. Zabývá se zkoumáním změn v pleti a jejich příčinami. Během této odhalila, že významným faktorem jsou toxiny.

V dnešní době jsou součástí našeho života různé konzervační a chemické látky, které spolu s hormony dramaticky ovlivňují naši pokožku. Následky pak jsou různé kožní problémy a předčasné stárnutí.

Většina produktů pro skincare se zabývá pouze rozdělením dle typu pleti, ale komplexně neřeší jednotlivé problémy, které se mohou u různých typů prolínat. Kosmetická péče značky Linda Meredith se zaměřuje na jednotlivé kožní problémy a ne pouze na jednotlivé typy pokožky.

Řada péče o pleť pracuje na zvýšení úrovně hydratace a pomáhá zpomalit proces stárnutí. Všechny produkty byly vyvinuty tak, aby se vzájemně doplňovaly, podporovali rovnováhu pleti a řešily individuální potřeby pleti.

Královská péče značky Linda Meredith dodá pokožce potřebné živiny bez zbytečných parabenů a rozzáří Vaši pleť, stejně jako hollywoodským celebritám, které si tuto značku oblíbili.