pikantní orientální TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 10 ml
[+] zvětšit

TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 10 ml

Unisexový parfém ORIONIS s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI, vůně bez existence hranic, omezení a pravidel.
Kód: TTASS ORI10
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.980 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 10 ml

Od souhvězdí i parfému Orion vede nádherná cesta, která kdy vedla od knihovny vůní rodiny Terenzi, k vytvoření jedinečné a neopakovatelné kolekce Assoluto a k parfému Orionis.

Kolekce Assoluto je skutečně limitovaná a bude existovat jen do spotřebování vonných ingrediencí z knihovny vůní rodiny Terenzi. Ve skutečnosti jsou to složky, s vice než 50 lety macerace. Některé z nich jsou dnes zcela zakázány. Jakmile se tyto ingedience spotřebují, už nebude kolekce dostupná. Se 40% čistě přírodních a velmi vzácných olejů je to vůně s velmi vysokou koncentrací. Takové essence mohou používat pouze zavedené společnosti, které mají úřední doklad o jejich vlastnictví od roku 1968, jako v případě rodiny Terenzi.

Parfém Orionis je inspirovan jednou z nejúžasnějších hvězd ve slavném souhvězdí Orion. Z této olfaktroní pyramidy začíná cesta k novým hranicím umělecké parfumerie. Zde již neexistují žádná omezení ani pravidla. Je tu jen touha vytvořit zázrak a krásu.

Hlava parfému začíná rozhodně neobvyklou kombinací vzácného šafránu z Molise s kadidlem Frankincense z Miramar, který se okamžitě vrhá do středu srdce parfému výbuchem úžasných a mocných vůní drahých afrodiziak šedé ambry, která je mocně střežena v rodině terenzi povíce než 50 let. Tato velmi slavná molekula se moudře mísí s pižmem aindickým červeným pačuli. Toto dílo italské luxusní umělecké parfumerie je pevně založen na bázi rafinovaných a velmi vzácných dřev, z nichž zvláště vyniká tolu balzám.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

 

Specifikace
Ingredience benzoe, kadidlo, oudh, pižmo, tolu balzám, vanilka, červené pačuli, šafrán, šedá ambra
Objem 10 ml
Těžkost těžká
Typ vůně orientální, pikantní
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 100 ml Kód: TTASS ORI100 pikantní orientální
Unisexový parfém ORIONIS s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI, vůně…
15.000 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 2 ml Kód: TTASS ORI2 pikantní orientální
Unisexový parfém ORIONIS s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI, vůně…
356 Kč
Detail produktu