TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém ORIONIS s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI, vůně bez existence hranic, omezení a pravidel.
Kód: TTASS ORI100
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Sleva:
30 %
Cena před slevou: 21.000 Kč
Ušetříte: 6.300 Kč
14.700 Kč plus doprava ZDARMA
 
TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 100 ml

Od souhvězdí i parfému Orion vede nádherná cesta, která kdy vedla od knihovny vůní rodiny Terenzi, k vytvoření jedinečné a neopakovatelné kolekce Assoluto a k parfému Orionis.

Kolekce Assoluto je skutečně limitovaná a bude existovat jen do spotřebování vonných ingrediencí z knihovny vůní rodiny Terenzi. Ve skutečnosti jsou to složky, s vice než 50 lety macerace. Některé z nich jsou dnes zcela zakázány. Jakmile se tyto ingedience spotřebují, už nebude kolekce dostupná. Se 40% čistě přírodních a velmi vzácných olejů je to vůně s velmi vysokou koncentrací. Takové essence mohou používat pouze zavedené společnosti, které mají úřední doklad o jejich vlastnictví od roku 1968, jako v případě rodiny Terenzi.

Parfém Orionis je inspirovan jednou z nejúžasnějších hvězd ve slavném souhvězdí Orion. Z této olfaktroní pyramidy začíná cesta k novým hranicím umělecké parfumerie. Zde již neexistují žádná omezení ani pravidla. Je tu jen touha vytvořit zázrak a krásu.

Hlava parfému začíná rozhodně neobvyklou kombinací vzácného šafránu z Molise s kadidlem Frankincense z Miramar, který se okamžitě vrhá do středu srdce parfému výbuchem úžasných a mocných vůní drahých afrodiziak šedé ambry, která je mocně střežena v rodině terenzi povíce než 50 let. Tato velmi slavná molekula se moudře mísí s pižmem aindickým červeným pačuli. Toto dílo italské luxusní umělecké parfumerie je pevně založen na bázi rafinovaných a velmi vzácných dřev, z nichž zvláště vyniká tolu balzám.

Specifikace
Ingredience benzoe, kadidlo, oudh, pižmo, tolu balzám, vanilka, červené pačuli, šafrán, šedá ambra
Objem 100 ml
Orientační doba trvání vůně / hoření svíčky 24 hodin
Podíl vonných esencí až 40%
Těžkost těžká
Typ vůně orientální, pikantní
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 2 ml Kód: TTASS ORI2 pikantní orientální
Unisexový parfém ORIONIS s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI, vůně…
356 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - ORIONIS - extrakt parfému 10 ml Kód: TTASS ORI10 pikantní orientální
Unisexový parfém ORIONIS s orientální vůní a květinovým aroma od TIZIANA TERENZI, vůně…
1.980 Kč
Detail produktu