orientální dřevitá TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 10 ml
[+] zvětšit

TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 10 ml

Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI je parfém, který potřebuje čas, abychom mu porozuměli. Nikomu se neprozradí snadno.
Kód: TTC SIN10
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
640 Kč plus doprava ZDARMA
(6 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 10 ml

Tvorba inspirovaná Toskánskem a konkrétně jedním z nejkrásnějších, nejsložitějších a nejzáhadnějších měst tohoto regionu, která nikdy nepřestane udivovat každého, kdo ho navštíví a zažije jeho vůně.

Při cestě za objevováním nejkrásnějších míst v Itálii a především zázraků Toskánska jsme narazili na jedno z nejstarších a nejdůležitějších měst renesance - Siena. Město, které dodnes vyzařuje noblesu dynastie Medici.

Tento parfém potřebuje čas, abychom mu porozuměli; nikomu se neprozradí snadno, takže si dopřejte čas, abyste pochopili jeho vrcholky, a to je náročná výzva i pro ty nejzkušenější nosy. To, co prožíváte, je umění vyjádřené v jeho nejsložitější a jedinečné podobě.

Vůně parfému začíná akordy jalovce a cypřiše - symbolickým stromem Toskánska - doprovázených výraznou vůní stoletých olivovníků a kůrou toskánského topolu.

Střed parfému je ještě složitější a klame i ty nejzkušenější nosy expertů. Červené indické pačuli propletené s mysterií kadidla a myrhy odvážně konstrastujicí s toskánskou kůží. Tato velmi složitá a jedinečná struktura vyžaduje ještě složitější základnu s charakterem a silou potřebnou k udržení tak složité a neuctivé olfaktorní pyramidy koncipované pouze pro ty, kteří mají ducha, aby jí úplně porozuměli.

Základ se otevírá štiplavou sladkostí toskánského akátového medu ve spojení s jemnou silou „magické kapky Terenzi“ - jantarovým pižmem a …. - obratně smíchanou se silou indického santalového dřeva a kambodžského Oudu, aby vůně byla schopná vytrvat na této stezce až do dalšího dne.

Siena není jen město, ve kterém jste, ale životní styl inspirující k tomu, abyste se cítili opravdu naživu!

 

Střídáte rádi parfémy nebo používáte různé parfémy k různým příležitostem nebo si vytváříte své sbírky parfémů?

Nabízíme vám opakovaně plnitelné flakony o objemu 10ml. Pokud parfém spotřebujete, můžete nám jej poslat a my vám ho znova naplníme, stejným, nebo jiným parfémem.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

Specifikace
Typ vůně dřevitá, orientální
Těžkost těžká
Ingredience ambra, cypřiš, iris, iris, italská kůže, jalovec, kadidlo, kambodžský oud, med, myrha, olivové dřevo, pačuli, pižmo, santalové dřevo, topol
Objem 10 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml Kód: TTC SIN100 orientální dřevitá
Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI…
3.800 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 2 ml Kód: TTC SIN2 orientální dřevitá
Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI…
88 Kč
Detail produktu