orientální dřevitá
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml - 1/2TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml - 2/2

TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI je parfém, který potřebuje čas, abychom mu porozuměli. Nikomu se neprozradí snadno.
Kód: TTC SIN100
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva:
20% 20 %
Cena před slevou: 4.600 Kč
Ušetříte: 920 Kč
3.680 Kč plus doprava ZDARMA
(37 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml

Tvorba inspirovaná Toskánskem a konkrétně jedním z nejkrásnějších, nejsložitějších a nejzáhadnějších měst tohoto regionu, která nikdy nepřestane udivovat každého, kdo ho navštíví a zažije jeho vůně.

Při cestě za objevováním nejkrásnějších míst v Itálii a především zázraků Toskánska jsme narazili na jedno z nejstarších a nejdůležitějších měst renesance - Siena. Město, které dodnes vyzařuje noblesu dynastie Medici.

Tento parfém potřebuje čas, abychom mu porozuměli; nikomu se neprozradí snadno, takže si dopřejte čas, abyste pochopili jeho vrcholky, a to je náročná výzva i pro ty nejzkušenější nosy. To, co prožíváte, je umění vyjádřené v jeho nejsložitější a jedinečné podobě.

Vůně parfému začíná akordy jalovce a cypřiše - symbolickým stromem Toskánska - doprovázených výraznou vůní stoletých olivovníků a kůrou toskánského topolu.

Střed parfému je ještě složitější a klame i ty nejzkušenější nosy expertů. Červené indické pačuli propletené s mysterií kadidla a myrhy odvážně konstrastujicí s toskánskou kůží. Tato velmi složitá a jedinečná struktura vyžaduje ještě složitější základnu s charakterem a silou potřebnou k udržení tak složité a neuctivé olfaktorní pyramidy koncipované pouze pro ty, kteří mají ducha, aby jí úplně porozuměli.

Základ se otevírá štiplavou sladkostí toskánského akátového medu ve spojení s jemnou silou „magické kapky Terenzi“ - jantarovým pižmem a …. - obratně smíchanou se silou indického santalového dřeva a kambodžského Oudu, aby vůně byla schopná vytrvat na této stezce až do dalšího dne.

Siena není jen město, ve kterém jste, ale životní styl inspirující k tomu, abyste se cítili opravdu naživu!

Specifikace
Typ vůně dřevitá, orientální
Těžkost těžká
Orientační doba trvání vůně / hoření svíčky 24 hodin
Podíl vonných esencí až 40% vonných esencí
Ingredience ambra, cypřiš, iris, iris, italská kůže, jalovec, kadidlo, kambodžský oud, med, myrha, olivové dřevo, pačuli, pižmo, santalové dřevo, topol
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 2 ml Kód: TTC SIN2 orientální dřevitá
Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI…
88 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 10 ml Kód: TTC SIN10 orientální dřevitá
Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI…
640 Kč
Detail produktu
S tímto zbožím kupují
TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 100 ml Kód: TTL BP100 květinová ovocná
Unisexový parfém BIANCO PURO s ovocnou vůní a dřevitým aroma. Svět parfémů nikdy nebude…
7.200 Kč
Detail produktu