orientální dřevitá
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml - 1/2TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml - 2/2

TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI je parfém, který potřebuje čas, abychom mu porozuměli. Nikomu se neprozradí snadno.
Kód: TTC SIN100 Produktové číslo: 8016741752582
Výrobce: TIZIANA TERENZI
Dostupnost: Připraveno k odeslání
3.800 Kč plus doprava ZDARMA
(38 Kč/ml)
 
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 100 ml

Tvorba inspirovaná Toskánskem a konkrétně jedním z nejkrásnějších, nejsložitějších a nejzáhadnějších měst tohoto regionu, která nikdy nepřestane udivovat každého, kdo ho navštíví a zažije jeho vůně.

Při cestě za objevováním nejkrásnějších míst v Itálii a především zázraků Toskánska jsme narazili na jedno z nejstarších a nejdůležitějších měst renesance - Siena. Město, které dodnes vyzařuje noblesu dynastie Medici.

Tento parfém potřebuje čas, abychom mu porozuměli; nikomu se neprozradí snadno, takže si dopřejte čas, abyste pochopili jeho vrcholky, a to je náročná výzva i pro ty nejzkušenější nosy. To, co prožíváte, je umění vyjádřené v jeho nejsložitější a jedinečné podobě.

Vůně parfému začíná akordy jalovce a cypřiše - symbolickým stromem Toskánska - doprovázených výraznou vůní stoletých olivovníků a kůrou toskánského topolu.

Střed parfému je ještě složitější a klame i ty nejzkušenější nosy expertů. Červené indické pačuli propletené s mysterií kadidla a myrhy odvážně konstrastujicí s toskánskou kůží. Tato velmi složitá a jedinečná struktura vyžaduje ještě složitější základnu s charakterem a silou potřebnou k udržení tak složité a neuctivé olfaktorní pyramidy koncipované pouze pro ty, kteří mají ducha, aby jí úplně porozuměli.

Základ se otevírá štiplavou sladkostí toskánského akátového medu ve spojení s jemnou silou „magické kapky Terenzi“ - jantarovým pižmem a …. - obratně smíchanou se silou indického santalového dřeva a kambodžského Oudu, aby vůně byla schopná vytrvat na této stezce až do dalšího dne.

Siena není jen město, ve kterém jste, ale životní styl inspirující k tomu, abyste se cítili opravdu naživu!

Specifikace
Typ vůně dřevitá, orientální
Těžkost těžká
Ingredience ambra, cypřiš, iris, iris, italská kůže, jalovec, kadidlo, kambodžský oud, med, myrha, olivové dřevo, pačuli, pižmo, santalové dřevo, topol
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 10 ml Kód: TTC SIN10 orientální dřevitá
Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI…
640 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - SIENÉ - extrakt parfému 2 ml Kód: TTC SIN2 orientální dřevitá
Unisexový parfém parfém SIENÉ s dřevitou vůní a orientální aroma od TIZIANA TERENZI…
88 Kč
Detail produktu
S tímto zbožím kupují
TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - BIANCO PURO - extrakt parfému 100 ml Kód: TTL BP100 květinová ovocná
Unisexový parfém BIANCO PURO s ovocnou vůní a dřevitým aroma. Svět parfémů nikdy nebude…
6.200 Kč
Detail produktu