V CANTO - PANDOLFO - Extrait de Parfum 100 ml

Unisexový parfém PANDOLFO s květinovou vůní a kořenitým aroma. Parfém se statečným a silným aroma, který dokáže okouzlit a dobýt, a přitom zůstává svůdný a smyslný. Ideální pro ženy a muže s dominantním charakterem.
Kód: VCADC PAN100 Produktové číslo: 8016741692604
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Připraveno k odeslání
6.000 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - PANDOLFO - Extrait de Parfum 100 ml

Statečný princ Sigismondo byl nejodvážnější a nejmilovanější, statečně a moudře vedl svou armádu do všech bitev. Aby lépe zapadl do boje s ostatními rytíři ve své armádě, používal jméno Pandolfo. Jeho velká odvaha a síla se odráží v této vůni inspirované jeho srdnatostí.

Esenci otevírá vyvážený buket, kde je vzácná růžové pižmo zahalené do hedvábné řecké šalvěje, zdůrazněné tajemnou pryskyřicí Lentisk z Maroka. Stejně jako náš válečník je i tato originální vůně podpořena velkorysým a statečným srdcem, kde vůně dřev a pryskyřic vytváří mocné zvraty. Aby se zvýšila jeho síla a působivá intenzita, tak základem tohoto parfému je kombinace vzácného červeného pačuli s afrodiziakálním účinkem pižma a ambry.

Parfém se statečným a silným aroma, který dokáže okouzlit a dobýt, a přitom zůstává svůdný a smyslný. Ideální pro ženy a muže s dominantním charakterem.

Specifikace
Ingredience ambra, gurjum, lentisk, oud, pačuli, pižmo, santal, šalvěj, šáchor
Objem 100 ml
Těžkost těžkost
Typ vůně kořenitá, květinová
Související články
Představujeme: V Canto
Představujeme: V Canto   
Dec 7, 2020
Rodina Terenzi, která se inspirovala středověkou poezii a Danteho Božskou komedií vytvořila jedinečné umělecké parfémy V Canto. Detail