chyprová citrusová V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 10 ml
[+] zvětšit

V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 10 ml

Unisexový parfém POSI’ s chyprovou vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI, okouzlí svou vůní s nevyhnutelným sváděním, pokud bude nošena královským, fatálním stylem.
Kód: VCM POS10
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.100 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 10 ml

Slovo „Posì“ znamená lektvar nebo jed ve starověké řečtině. Toto slovo bylo používáno nejen pro magický lektvar, ale také pro popis síly samotného lektvaru, protože Posi byl nejsilnějším ze všech jedů.

Přesvědčivý a krásný, stejně jako jeho láhev, i toto nové vytvoření řady V Canto je inspirováno sváděním a alchymií Lucretii Borgii.

Láhev je ručně potažena 24 karátovým plátkovým zlatem, což dále zvyšuje vzácnost tohoto díla. Každá láhev je ve skutečnosti jedinečná a neopakovatelná a je skutečným mistrovským dílem italského dekorativního umění, které sahá až do renesance.

V této ikonické tvorbě kolekce Lucrethia je umění ztělesněno v láhvi, zatímco jed se mění ve vůni vyjadřující zázrak a velkolepost.

Parfém se rozvíjí hypnotickou jemností nejčistšího extraktu bulharské růže, ve které byla esence tisíce okvětních lístků destilována do jedné kapky vzácného oleje. Tato neocenitelná esence se spojuje se sicilským šafránem doprovázeným šumením citrusů s převládajícími tóny citronu ze Sorrenta a kalabrijského bergamotu, se svěžestí pelargónie Bourboun a bujnou jemností polynéského Ylang Ylang mistrovsky smíchanou s afrodiziakálním efektem vzácné ambry podtržené silou cypriolu. Celý opus je udržován bohatě strukturovaným a komplexním základem s mimořádnou vytrvalostí a skutečně jedinečnou hypnotickou silou. Základ je  smyslová cesta přes vysoce ceněné tóny dřeva, přičemž převládá italské ořechové dřevo, doplněné dubem milovaných lesů Lucretia Borgii a dubem toskánským. Dřevěné tóny jsou doplněny dubovým mechem a pižmem, které společně se vzácným  santalovým dřevem a červeným pačuli podtrhují svůdnou sílu tohoto parfému.

Parfém inspirovaný hypnotickým sváděním a nepřekonatelnou silou nadčasové krásy, která vzdává hold poctě neodolatelně mučivému a velkému, ale smrtícímu duchu Lucretii Borgii. A stejně jako její lektvary, i tato vůně okouzlí nevyhnutelným sváděním, pokud bude nošena královským, fatálním stylem.

 

Parfém Vám pošleme v některém z plnitelných flakonů, které jsou na fotografii. Všechny flakony jsou o objemu 10 ml. 

Cena tohoto produktu se skládá z ceny za 10 ml parfému a 200 Kč za plnitelný flakon.

Specifikace
Typ vůně chyprová, citrusová
Těžkost lehká
Ingredience ambra, bergamot, citron, cypriol, dubový mech, ořechové dřevo, pačuli, pelargónie, pižmo, růže, santalové dřevo, ylang - ylang, šafrán
Objem 10 ml
Stojí za pozornost
V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 100 ml V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 100 ml Kód: VCM POS100 chyprová citrusová
Unisexový parfém POSI’ s chyprovou vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI, okouzlí…
7.500 Kč
Detail produktu
V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 2 ml V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 2 ml Kód: VCM POS2 chyprová citrusová
Unisexový parfém POSI’ s chyprovou vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI, okouzlí…
180 Kč
Detail produktu