V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 100 ml

Unisexový parfém POSI’ s chyprovou vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI, okouzlí svou vůní s nevyhnutelným sváděním, pokud bude nošena královským, fatálním stylem.
Kód: VCM POS100 Produktové číslo: 8016741062599
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
7.500 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 100 ml

Slovo „Posì“ znamená lektvar nebo jed ve starověké řečtině. Toto slovo bylo používáno nejen pro magický lektvar, ale také pro popis síly samotného lektvaru, protože Posi byl nejsilnějším ze všech jedů.

Přesvědčivý a krásný, stejně jako jeho láhev, i toto nové vytvoření řady V Canto je inspirováno sváděním a alchymií Lucretii Borgii.

Láhev je ručně potažena 24 karátovým plátkovým zlatem, což dále zvyšuje vzácnost tohoto díla. Každá láhev je ve skutečnosti jedinečná a neopakovatelná a je skutečným mistrovským dílem italského dekorativního umění, které sahá až do renesance.

V této ikonické tvorbě kolekce Lucrethia je umění ztělesněno v láhvi, zatímco jed se mění ve vůni vyjadřující zázrak a velkolepost.

Parfém se rozvíjí hypnotickou jemností nejčistšího extraktu bulharské růže, ve které byla esence tisíce okvětních lístků destilována do jedné kapky vzácného oleje. Tato neocenitelná esence se spojuje se sicilským šafránem doprovázeným šumením citrusů s převládajícími tóny citronu ze Sorrenta a kalabrijského bergamotu, se svěžestí pelargónie Bourboun a bujnou jemností polynéského Ylang Ylang mistrovsky smíchanou s afrodiziakálním efektem vzácné ambry podtržené silou cypriolu. Celý opus je udržován bohatě strukturovaným a komplexním základem s mimořádnou vytrvalostí a skutečně jedinečnou hypnotickou silou. Základ je  smyslová cesta přes vysoce ceněné tóny dřeva, přičemž převládá italské ořechové dřevo, doplněné dubem milovaných lesů Lucretia Borgii a dubem toskánským. Dřevěné tóny jsou doplněny dubovým mechem a pižmem, které společně se vzácným  santalovým dřevem a červeným pačuli podtrhují svůdnou sílu tohoto parfému.

Parfém inspirovaný hypnotickým sváděním a nepřekonatelnou silou nadčasové krásy, která vzdává hold poctě neodolatelně mučivému a velkému, ale smrtícímu duchu Lucretii Borgii. A stejně jako její lektvary, i tato vůně okouzlí nevyhnutelným sváděním, pokud bude nošena královským, fatálním stylem.

Specifikace
Typ vůně chyprová, citrusová
Těžkost lehká
Ingredience ambra, bergamot, citron, cypriol, dubový mech, ořechové dřevo, pačuli, pelargónie, pižmo, růže, santalové dřevo, ylang - ylang, šafrán
Objem 100ml
Stojí za pozornost
V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 10 ml V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 10 ml Kód: VCM POS10 chyprová citrusová
Unisexový parfém POSI’ s chyprovou vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI, okouzlí…
1.100 Kč
Detail produktu
V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 2 ml V CANTO - POSI’ - extrakt parfému 2 ml Kód: VCM POS2 chyprová citrusová
Unisexový parfém POSI’ s chyprovou vůní a citrusovým aroma od TIZIANA TERENZI, okouzlí…
180 Kč
Detail produktu
S tímto zbožím kupují
V CANTO - MASTIN - vonná svíčka V CANTO - MASTIN - vonná svíčka Kód: VCGLS/MST pikantní dřevitá
Vonná svíčka dřevitou vůní a pikantním aroma MASTIN od V Canto.
2.000 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - VELORUM - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - VELORUM - extrakt parfému 100 ml Kód: TTASS VLR100 aromatická dřevitá
Unisexový parfém VELORUM s dřevitou vůní od TIZIANA TERENZI, impozantní energie s…
15.000 Kč
Detail produktu
LINDA MEREDITH - LM1 - ikonický anti-aging a liftingový krém na obličej - 30ml LINDA MEREDITH - LM1 - ikonický anti-aging a liftingový… Kód: KPLM LM130 Anti Aging
LM1 - je vlajkovou lodí značky LM a nabízí jedinečné řešení proti stárnutí s výsledky…
3.690 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - HALLEY - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - HALLEY - extrakt parfému 100 ml Kód: TTCOM HAL100 květinová ovocná
Unisexový parfém parfém HALLEY s květinovou vůní a dřevitým aroma od TIZIANA TERENZI je…
7.300 Kč
Detail produktu
V CANTO - MAGNIFICANT - vonná svíčka V CANTO - MAGNIFICANT - vonná svíčka Kód: VCGLS/MGF dřevitá vanilková
Vonná svíčka s dřevitou vůní a vanilkovým aroma MAGNIFICANT od V Canto.
2.000 Kč
Detail produktu