V CANTO - PSICHE - Extrait de Parfum 100 ml

Unisexový parfém PSICHE s květinovou vůní a ovocným aroma. Parfém, který ztělesňuje jiskřivou a krystalickou krásu, nad rámec času a módy. Krása, která bere dech. A ty, kteří ji obdivují, přivádí o stavu extáze.
Kód: VCM PSI100 Produktové číslo: 8016741702600
Výrobce: V CANTO
Dostupnost: Připraveno k odeslání
7.500 Kč plus doprava ZDARMA
 
V CANTO - PSICHE - Extrait de Parfum 100 ml

Ve vzácném flakonu, který je ručně zdobený plátkovým stříbrem, je zapečetěna ta nejjiskřivější a nejoslnivější krása.

Tento extrakt parfému ztělesňuje jiskřivou a krystalickou krásu, nad rámec času a módy. Krása, která bere dech. A ty, kteří ji obdivují, přivádí o stavu extáze.

Esence začíná opojnou explozí svůdných bílých květů. Ozvěny magnólie, zázvoru, bílé lilie a velmi vzácného modrého lotosu jsou v dokonalé rovnováze  s italskými citrusovými plody, jako je citron ze Sorrenta, bergamot z Kalábrie a pomeranč ze Sicílie. Vášnivá hlava parfému je zabalená v intenzivním a šumivém srdci, kde tóny kapradí zní jako tříštění vln na břehu. Zde se ozvěna afrodiziakální šedé ambry, tahitského vetiveru a siamského benzoinu, zrcadlí jemnou a nevinnou svěžestí italské levandule a červených bobulí. Základ tohoto výtvoru je zdůrazněn jemně vyváženou směsí dřevin a sladkých bobulí, které zaručují dlouhé trvání této vonné kreace. Panovačnou svěžest dubového dřeva a pižma v kombinaci se silou cedrového dřeva a břízy, jsou oslazeny  labužnickým nádechem třtinového cukru smíchaného s vanilkovým luskem a tonka boby, čímž získá ještě krystaličtější a vytrvalejší vůni.

Parfém PSICHE, je parfémem krystalické čistoty se zářivým úsměvem nebeského anděla, který vás přivede k olfaktroní extázi.

Specifikace
Typ vůně květinová, ovocná
Těžkost lehká
Ingredience ambra, benzoin, bergmot, bříza, cedr, citron, dubový mech, hnědý cukr, leknín, levandule, lilie, lusk vanilky, magnólie, pižmo, pomeranč, tonka boby, vetiver, zázvor, červené bobule
Objem 100 ml
Stojí za pozornost
V CANTO - PSICHE - Extrait de Parfum 10 ml V CANTO - PSICHE - Extrait de Parfum 10 ml Kód: VCM PSI10 květinová ovocná
Unisexový parfém PSICHE s květinovou vůní a ovocným aroma. Parfém, který ztělesňuje…
1.100 Kč
Detail produktu
V CANTO - PSICHE - Extrait de Parfum 2 ml V CANTO - PSICHE - Extrait de Parfum 2 ml Kód: VCM PSI2 květinová ovocná
Unisexový parfém PSICHE s květinovou vůní a ovocným aroma. Parfém, který ztělesňuje…
180 Kč
Detail produktu