Voňavý seriál: Parfém Eclix od Tiziana Terenzi

Voňavý seriál: Parfém Eclix od Tiziana Terenzi - MAISON & TULIPES    Poznejte silné hřejivé objetí parfému Eclix od Tiziana Terenzi.

 

Hlavní vonné složky

Silný, ale přitom jemný jako Černý měsíc

TIZIANA TERENZI je značka exkluzivních niche parfémů pracující s koncepcí snahy zachytit a uchovat emoce. Unisexový parfém Eclix, vzniklý pod rukama parfumérského mistra Paolo Terenzi, je jedním z nich. 

Sluncem políbená sladkost Tahitské vanilky a mandlí, protkaná s kontrastními tóny citronů ze Sorrenta a kalábrijských mandarinek je v srdci spojena s tóny plátků fialek, lilie a petitgrainu. Toto silné objetí, teplé jako kašmírový šál, a zároveň chladné jako jarní vítr ve svých středních tónech, tvoří střed celé struktury.

Energii a sílu hromadí ze vzácného santalového a cedrového dřeva ve směsi s kořeny Irisu, zdůrazněné jedinečným pižmem a ambrou, které tvoří jeho základ.

Eclix vytváří jiskru nezapomenutelné emoce jako fenomén Černého měsíce.


Pod víčkem parfému Tiziana Terenzi Eclix

  • sladká květinová vůně snoubená s dřevitými tóny,
  • v hlavě vanilka z Tahiti, mandle, iris, mandarinky a citron,
  • v srdci citron, fialka, bílá lilie a petitgrain,
  • v základu santalové dřevo, cedrové dřevo, kořen kosatce, pižmo a ambraRecenze na tento parfém

Tohle je moc pěkný parfém. Určitě to není sladký, mainstreamový parfém. Je to komplexní a vysoce kvalitní niche parfém se spoustou charakteru a fasád. Díky kvalitním surovinám také dlouho vydrží. Pokud máte rádi mandlový kosatec a pižmo, tak tohle je ten, na který byste se měli podívat. Celkově je to velmi zajímavý parfém.

 

Za mne dominantní nejsou mandle, dokonce ani kosatec. Je to spíše kadidlo, černý pepř a kosatce. Obsahuje mandarinku, fialky, santalové dřevo, cedr, ambru a pižmo. Dominantní je směs černého pepře, kosatce a mandarinky. Zajímavé je, že po několika hodinách jsem začala v tomto parfému cítit jakoby noční pláž.