Voňavý seriál: Parfém Kirké od TIZIANA TERENZI

Voňavý seriál: Parfém Kirké od TIZIANA TERENZI - MAISON & TULIPES    Poznejte podmanivý luxus parfému Kirkè od Tiziana Terenzi.

 

Hlavní vonné složky

Smyslný a inspirativní parfém pro ženy i muže

Italská značka TIZIANA TERENZI zaujme niche parfémy, které se snaží podtrhnout emoce a svou individualitu. Unisexový parfém Kirké je luxusem nabitá vůně. Je to jeden z nejpopulárnějších parfémů této značky.

Parfém je inspirovaný kouzlem Říma a smyslnou bohyní Kirké, dcerou boha Slunce z řecké mytologie. Mocná Kirké se vyznačovala uměním míchat kouzelné nápoje. Parfémový extrakt Kirké okouzlí každého a přenese Vás kouzelným lektvarem do starodávných uliček Říma.

Sladké ovocné akordy broskví, malin, hrušek a mučenky se mísí se svůdností konvalinky, po které přichází podmanivé tóny pižma a santalového dřeva.

Parfém Kirké je okouzlující lektvar stejně jako slavná bohyně.


Pod víčkem parfému Tiziana Terenzi Kirkè

  • sladká ovocná vůně se snoubí s tóny hřejivého santalového dřeva
  • v hlavě sladká broskev, cassis, malina, hruška, písek, mučenka a maracuja
  • v srdci hravá konvalinka
  • v základu podmanivé pačuli, vanilka, pižmo, heliotrop a santalové dřevoRecenze na tento parfém

Sen o pižmu! Kirkè je momentálně moje absolutně nejoblíbenější vůně! Ze začátku cítím lehce alkoholový hruškový tón, lehce přezrálé hrušky, nádherně příjemná vůně! Po tak asi 10 -15 minutách začíná mírná změna z hrušky na broskev a pěkná plná maracuja!

 

Tuto vůni miluji hlavně v létě, vůně tropického pižma pro dobrou náladu :) O tomto mistrovském díle mohu říci jen pozitivní věci!

  

Související zboží
TIZIANA TERENZI - KIRKÉ - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - KIRKÉ - extrakt parfému 10 ml Kód: TTC KIR10 chyprová ovocná
Unisexový parfém KIRKÉ s chyprovou vůní a ovocným aroma od TIZIANA TERENZI. Kouzelná,…
640 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - KIRKÉ - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - KIRKÉ - extrakt parfému 100 ml Kód: TTC KIR100 chyprová ovocná
Unisexový parfém KIRKÉ s chyprovou vůní a ovocným aroma od TIZIANA TERENZI. Kouzelná,…
3.800 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - KIRKÉ - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - KIRKÉ - extrakt parfému 2 ml Kód: TTC KIR2 chyprová ovocná
Unisexový parfém KIRKÉ s chyprovou vůní a ovocným aroma od TIZIANA TERENZI. Kouzelná,…
88 Kč
Detail produktu