Voňavý seriál: Parfém Vele od TIZIANA TERENZI

Voňavý seriál: Parfém Vele od TIZIANA TERENZI - MAISON & TULIPES    Poznejte populární harmonickou kompozici vonných esencí niche parfému Vele.

 

Hlavní vonné složky

Duha, radost, hudba i hvězdná obloha v jednom flakonu

TIZIANA TERENZI je značka niche parfémů pracující s koncepcí snahy zachytit a uchovat emoce. Unisexový parfém Vele, vzniklý pod rukama parfumérského mistra Paolo Terenzi, je jedním z nich. 

Vůně je lehká, citrusová a otevírá se svěžím ovocným bouquetem a sladkým akordem fíků, které obklopují čerstvé zelené listy, spadající na šťavnaté tóny manga a červeného rybízu. Kompozice vonných esencí na vás působí jako chladná, pěnivá harmonie.

Tento unisexový niche parfém je založen na charakterizující struktuře jamajského pepře, který se mísí se sladkostí papáji, ambry, vanilky a udržuje se silnou vůní slavného červeného pryskyřičnatého stromu Pau-Brazil.


Pod pokličkou parfému Tiziana Terenzi Vele

  • tropická zelená vůně se sladkým ovocným a květinovým nádechem,
  • v hlavě zelené lístky, červený rybíz, jedle, mango a marakuja,
  • v srdci jasmín, ylang-ylang, růže, hyacint, otočník a umbu-cajá,
  • v základu ambra, vanilka, pižmo, nové koření, papája a pavlovnie.Recenze na tento parfém

  Tiziana Terenzi Vele je další super parfém této značky! Wau!
Je to tak povznášející a přirozená, šťastná šťáva! Na mé pokožce funguje jako nádherný ovocný koktejl s krásnými přírodními zelenými tóny, který mi navozuje velmi pozitivní atmosféru.

 

Vele je pro mě dokonalým příkladem vynikající letní vůně, která má charakter a zároveň se snadno nosí kdykoli a za každé situace. Pokud milujete moderní typ zelených a povznášejících komplexních letních fíkových vůní, tak vás nezklame.

  

Související zboží
TIZIANA TERENZI - VELE - extrakt parfému 10 ml TIZIANA TERENZI - VELE - extrakt parfému 10 ml Kód: TTL VLE10 zelená citrusová
Unisexový parfém VELE s citrusovo zelenou vůní. Duha, radost, hudba i hvězdná obloha…
820 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - VELE - extrakt parfému 100 ml TIZIANA TERENZI - VELE - extrakt parfému 100 ml Kód: TTL VLE100 zelená citrusová
Unisexový parfém VELE s citrusovo zelenou vůní. Duha, radost, hudba i hvězdná obloha…
5.000 Kč
Detail produktu
TIZIANA TERENZI - VELE - extrakt parfému 2 ml TIZIANA TERENZI - VELE - extrakt parfému 2 ml Kód: TTL VLE2 zelená citrusová
Unisexový parfém VELE s citrusovo zelenou vůní. Duha, radost, hudba i hvězdná obloha…
124 Kč
Detail produktu