LINDA MEREDITH - EYE GEL - super jemný a vysoce absorpční oční gel - 30 ml

Oční gel LM pro rozjasnění tmavých kruhů a vyplnění jemných vrásek.
Kód: KPLM EYG30
Výrobce: LINDA MEREDITH
Dostupnost: Připraveno k odeslání
2.590 Kč plus doprava ZDARMA
 
LINDA MEREDITH - EYE GEL - super jemný a vysoce absorpční oční gel - 30 ml

Eye gel od Lindy Meredith byl speciálně vyvinutý pro snížení otoků, rozjasnění tmavých kruhů a vyplnění jemných vrásek. Tento oční gel je naprosto jedinečný. Není jiný přípravek na thu s takovým množstvím účinných látek.

Základními složkami jsou výtažky z heřmánku a okurky. Jejich chladivý efekt ihned uleví Vašim očím. Dalšími zásadními ingrediencemi jsou "Eyeliss", "Beautifeye",  "Haloxyl" a také anti-aging komplex "Matrixl 3000" a kyselina hyaluronová. Všechny tyto ingredience vytváří ten nejlepší oční gel na trhu. 

DŮLEŽITÉ:

Vysoce jemná a vysoce absorpční povaha očního gelu se snadno vstřebává do víčka oka, aniž by na něm zanechala těžké zbytky. Tento protizánětlivý oční gel obsahuje aktivní antioxidační vlastnosti, které pokožce dodávají hladký a měkký povrch.

DOPORUČENÍ:

NEŽ ZAČNEME:

Je důležité, aby oblast očního okolí byla dokonale vyčištěna, aby nic nebránilo tomuto jemnému gelu se vstřebat a pracovat na svůj maximální potenciál. Podkladová báze, oční make-up a voděodolná řasenka mohou mít voskový nebo minerální olejový základ, který může zanechat zbytky a zabraňovat vstřebávání očního gelu.

KROK 1

Naneste polovinu jedné pumpičku na polštářek prstu a aplikute oční gel přímo pod oko v blízkosti řas. Dávejte pozor, aby se vám žádný produkt nedostal do samotného oka.

KROK 2

Poté zavřete oči a pokračujte nahoru přes horní víčko do stran oka. Opakujte postup i na druhé oko.

KROK 3

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte Eye-Gel ráno i večer přímo na oblast očí po vyčištění pleti a před aplikací jakýchkoli dalších produktů. 

Specifikace
Objem 30ml