Zvláčnění a Výživa
LINDA MEREDITH - Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek - 50 ml - 1/3LINDA MEREDITH - Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek - 50 ml - 2/3LINDA MEREDITH - Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek - 50 ml - 3/3

LINDA MEREDITH - Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek - 50 ml

Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek a posílení pleti
Kód: KPLM Q350
Výrobce: LINDA MEREDITH
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
2.590 Kč plus doprava ZDARMA
 
LINDA MEREDITH - Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek - 50 ml

Progresivní krém Q3 má luxusní máslovou strukturu a doslova se vpije do pokožky. 

Q3 obsahuje Bio-Pol®, který rozptyluje ingredience krému na pokožce takovým způsobem, že se zdá, že „zmizí“ ve vrstvách pokožky. Zanechává pokožku čistou a osvěženou.

Q3 bsahuje extrakt ze sójových bobů, které doplňují hladinu vlhkosti hluboko v pokožce a pomáhají zlepšit vzhled strií a jizev. Obsahuje také velké množství vitaminu E, který je zklidňující, stejně jako Purcellin; složka biologického oleje, která je vysoce účinná při léčbě mnoha kožních stavů, poškození sluncem a při opravách jizev.

Q3 přirozeně hydratuje pleť v jejich nejhlubších vrstvách, zpěvňuje povrchové vrstvy pleti, stimuluje buněčný metabolismus. Takto dokonale připravená pokožka podporuje buněčnou komunikaci a nastavuje novou rovnováhu mezi buňkami. Nastoluje tímto samoléčebný mechanismus těla, dochází ke zjemnění či mizení vrásek a výraznému zpevnění pokožky.

 

DŮLEŽITÉ:

Q3 je alternativní denní krém k LM2, který dodává jinou kombinaci klíčových ingrediencí pro výživu pokožky. Množství produktu, které vaše pokožka potřebuje každý den, se bude lišit, takže pokud je pokožka na dotek pevná nebo suchá, může být zapotřebí více produktu.

Velkolepý produkt po opalování, Q3 je úžasně léčivý a může napravit poškození sluncem. 

DOPORUČENÍ:

Ráno i večer aplikujte na vyčištěnou pleť Oční gel, Hydratační mlhu, lehkou vrstvu Collagenu a krém Q3.

Q3 vyzkoušejte pod make-up, docílíte tím báječného matujícícho efektu.

Q3 vyrovnává také nerovnoměrnosti pigmentace pleti. 

Vyzkoušejte: 2 pumpičky krému Q3 do dlaně a přidejte 2 kapky Séra, zvýšíte tak účinnost krému na unavenou nebo suchou pleť. 

Q3 používejte ráno i večer.

Můžete použít 1x týdně jako masku - aplikujte silnější vrstvu krému na pleť.

 

Specifikace
Objem 50ml