LINDA MEREDITH - PHYTO 4+ - nejvšestranější krém z celé řady LM - 50ml

PHYTO 4+ - nejvšestrannější krém v celé řadě LM, má nesčetné množství výhod pokrývajících velké spektrum kožních problémů.
Kód: KPLM PHT450
Výrobce: LINDA MEREDITH
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.990 Kč plus doprava ZDARMA
 
LINDA MEREDITH - PHYTO 4+ - nejvšestranější krém z celé řady LM - 50ml

Krém Phyto 4+ je ideální pro zpevnění pokožky, snížení zarudnutí a posílení kapilár. Phyto 4+ je bohatý na vitamíny a aloe vera k uklidnění a uzdravení. Má tak vysoký obsah éterických olejů, že se stává lipo-rozpouštědlem, což znamená, že rozkládá kožní maz a je velmi účinný pro mastnou nebo aknózní pleť. Vitamin E a olej ze sladkých mandlí obsahující vitamíny A, B1, B2, B6 a E z něj činí jedinečnou směs éterických olejů s nádhernou přírodní vůní uklidňující levandule a tymiánu.

 

DŮLEŽITÉ:

Vysoké koncentrace éterických olejů dodávají tomuto produktu krásnou vůni, už jen tato úžasná vůně má léčivý účinek, uvolní vaše tělo i mysl.

 

DOPORUČENÍ:

KROK 1

Naneste dostatečné množství přípravku, přibližně 2 pumpičky do dlaně a poté rovnoměrně rozprostřete mezi oběma rukama. Před aplikací na obličej doporučujeme zavřít oči a zhluboka se nadechnout nosem této krásné vůně.

Krém aplikujte od tváří a čela směrem k vlasové linii a spánkům

KROK 2

Postupujte podobným pohybem kolem čelisti a krku, Phyto4+ lze aplikovat jakýmkoli směrem a nemělo by to způsobit tažení kůže. 

Ráno, pokud je pokožka mírně napnutá, přidejte na noc jednu až dvě kapky séra do krému.

Phyto 4+ je klasifikován jako 24hodinový krém, takže jej lze používat během dne i noci.

 

Vyzkoušejte:

Pro  dehydratovanou pokožku smíchejte se 2 kapkami Séra LM, nebo nejprve palikujte Sérum LM a pak naneste krém Phyto 4+.

Doporučujeme v průběhu roku krém Phyto 4+ střídat s krémem Q3 nebo LM2. 

 

Specifikace
Objem 50ml
S tímto zbožím kupují
LINDA MEREDITH - EYE GEL - super jemný a vysoce absorpční oční gel - 30 ml LINDA MEREDITH - EYE GEL - super jemný a vysoce absorpční… Kód: KPLM EYG30 Anti Aging
Oční gel LM pro rozjasnění tmavých kruhů a vyplnění jemných vrásek.
2.590 Kč
Detail produktu
LINDA MEREDITH - HYDRATING GEL - hydratační a hluboce čistící gel - 120ml LINDA MEREDITH - HYDRATING GEL - hydratační a hluboce… Kód: KPLM HG120 Hydratace a Peeling
HYDRATING GEL - revoluční způsob v čištění a hydrataci pleti.
1.850 Kč
Detail produktu
LINDA MEREDITH - Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek - 50 ml LINDA MEREDITH - Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek - 50 ml Kód: KPLM Q350 Zvláčnění a Výživa
Q3 - progresivní krém pro redukci vrásek a posílení pleti
2.590 Kč
Detail produktu