Draco je extrait de parfum pro ženy i muže s hřejivým, ambrově-dřevitým a aromatickým charakterem. Bergamot, citron, pomeranč a zelené tóny se propojují s broskví, magnólií, jasmínem, cedrem, pačuli, hruškou, vanilkou, tonkou, heliotropem a mošusem.
Detailní popis produktu
Draco – zelená elegance, hebké ovoce a teplá stopa
Draco od Tiziana Terenzi je extrait de parfum pro ženy i muže s hřejivým, ambrově-dřevitým a aromatickým charakterem. Patří do Luna White Collection a působí jako vůně měkkého světla, zelené elegance, hebkého ovoce a teplého vanilkového doznívání.
V úvodu se rozvoní bergamot, citron, pomeranč a zelené tóny. Citrusy zde nepůsobí jako hlavní směr vůně, ale spíš jako první jiskra, která otevře kompozici a dodá jí vzdušnost.
V srdci se objevuje broskev, magnólie, jasmín, cedr a pačuli. Právě tady začíná Draco měknout a získávat svůj charakter. Broskev mu dodává hebkost, magnólie s jasmínem elegantní květinovou linku a cedr s pačuli pevnější, dřevitější základ.
V základu se vůně usazuje do mošusu, hrušky, vanilky, tonky a heliotropu. Díky tomu má Draco teplejší, krémovější a hřejivější doznívání na pokožce.
Draco nepůsobí jen svěže.
Postupně se rozvine do hebké, hřejivé a ambrově-dřevité stopy s vanilkou, tonkou a mošusem.
Jak Draco voní
Na začátku působí zeleně, svěže a aromaticky. Bergamot, citron a pomeranč dodají vůni první jasnější nádech, ale rychle ustoupí měkčímu a teplejšímu charakteru.
Po chvíli se začne rozvíjet broskev, magnólie a jasmín. Draco získá jemně ovocný, květinový a hebký dojem, zatímco cedr a pačuli mu dávají větší strukturu a hloubku.
V závěru se přidá hruška, vanilka, tonka, heliotrop a mošus. Draco se zahřeje, zjemní a zanechá na pokožce měkkou, hřejivou a elegantní stopu.
Pro koho je Draco
Draca doporučujeme pro ženy i muže, kteří mají rádi hřejivé, ambrové, dřevité a aromatické vůně s jemně ovocným nádechem.
Bude se líbit těm, kdo hledají parfém, který nezačíná těžce, ale postupně se rozvine do teplejší, měkčí a elegantní kompozice. Draco má zelený úvod, broskev, květy, pačuli, cedr, vanilku, tonku, heliotrop a mošus.
Není ideální pro ty, kdo hledají velmi svěží citrusovou, vodní, koženou nebo výrazně kořeněnou vůni.
Kdy ho nosit
Draco se hodí pro den, večer, práci, cestování, schůzky i chvíle, kdy chceš působit upraveně, elegantně a přirozeně sebevědomě.
Je to vůně, která nezačíná okázale.
Ale na pokožce se rozvine do tepla, hebkosti a osobité stopy.
Složení vůně
Hlava: bergamot, citron, pomeranč, zelené tóny
Srdce: broskev, magnólie, jasmín, cedr, pačuli
Základ: mošus, hruška, vanilka, tonka, heliotrop
Vyber si velikost
2 ml vzorek
Chci vůni nejdřív poznat. Ideální volba, pokud Draca ještě neznáš nebo si nejsi jistá, jak se rozvine právě na tvé pokožce.
10 ml cestovní balení
Chci ho mít u sebe. Skvělé do kabelky, na cesty nebo jako menší balení vůně, ke které se chceš vracet.
100 ml flakon
Už vím, že je můj. Volba pro ty, kteří Draca znají, oceňují jeho hřejivý, ambrově-dřevitý a aromatický charakter a chtějí ho mít naplno.
Jak parfém správně testovat
Parfém nikdy nevoní na každém stejně. Ovlivňuje ho pokožka, teplota těla, hydratace i tvoje vlastní chemie.
Aplikuj Draco na pulzní místa a nech ho volně rozvinout na pokožce. Neurychluj jeho vývoj třením — vůně potřebuje čas, aby ukázala celý svůj charakter.
První dojem je začátek. Ne celý příběh.
Naše doporučení Maison & Tulipes
Pokud Draca ještě neznáš, doporučujeme ho nejdřív vyzkoušet ve vzorku 2 ml. Pokud tě zaujme jeho hřejivý, ambrově-dřevitý a aromatický charakter, 10 ml balení je ideální do kabelky nebo na cesty. Flakon 100 ml je volba pro ty, kteří už vědí, že Draco je jejich vůně.
DISTRIBUCE PRO ČR
TAU-RA, s.r.o.
| Kategorie: | Parfémy |
|---|---|
| Typ vůně: | dřevitá, ambrová, aromatická |
| Ingredience: | citron, bergamot, cedr, jasmín, pačuli, vanilka, pomeranč, magnólie, broskev, heliotrop, hruška, mošus, zelené tóny, tonka |
| Kolekce: | LUNA WHITE COLLECTION |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Tiziana Terenzi je italská niche parfémová značka, za kterou stojí sourozenci Tiziana a Paolo Terenzi. Navazují na rodinnou tradici parfémářského řemesla a vytvářejí vůně, které propojují emoce, vzpomínky, cestování a výrazný umělecký rukopis.
Parfémy Tiziana Terenzi jsou známé svou intenzitou, dlouhou výdrží a originálními kompozicemi. Každá vůně má vlastní příběh a charakter — od jemnějších, elegantních tónů až po výrazné extrait de parfum, které zanechávají nezaměnitelnou stopu.
Značka oslovuje ty, kteří nehledají běžný parfém, ale vůni s osobností. Vůni, která se nestane jen doplňkem, ale součástí jejich vlastního podpisu.
